2737
2734
نادین جون چه اطلاعات خوبی داری. من احتمالا میخرم . اولش باید با چه شیب و چه سرعتی شروع کنیم ؟ من برام مهمه که تا اخر امسال حتما لاغر بشم . رژیم سخت هم راستش نمی تونم بگیرم ولی کم خوری می کنم . اگه میشه ایدی ات رو برام بفرست که وقتی خریدم ازت راهنمایی بگیرم گلم . ممنون
Khatati.com
نادین جون چه اطلاعات خوبی داری. من احتمالا میخرم . اولش باید با چه شیب و چه سرعتی شروع کنیم ؟ من برام مهمه که تا اخر امسال حتما لاغر بشم . رژیم سخت هم راستش نمی تونم بگیرم ولی کم خوری می کنم . اگه میشه ایدی ات رو برام بفرست که وقتی خریدم ازت راهنمایی بگیرم گلم . ممنون
Khatati.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

Khatati.com
به به مهسا جیگری......حواسم نبود همون مهسای تاپیک سلام اهوازه خودمونی......
هر وقت خریدی بهم بگو با کمال میل تا اونجایی که بلدم راهنماییت میکنم.
راستی قبل از اینکه بخری بهم بگو کدوم فروشگاه تردمیل پسندیدی!!!(اهواز)
2731
مهسا اگه میخوای از رزمندگان بخری که قسطی باشه این کارو نکن چون اونجا فقط جنسای موجودش رو میده منم اهوازم یه اشنا دارم بهت معرفی میکنم مارک عالی بخر خودم هم از شرکت زیمنس المانی خریدم اینم قسطی میده با سود کمتر از بازار خواستی بگو تا بهت ادرس بدم عززیم
لب تاب رو نمیدونم ولی این وسیله ورزشی رو اگه خواستی بری من فامیل شوهرم رو بهت میگم بگو از طرف ما هستی چک ازاد هم قبول میکنه زیتون کارمندی فلکه سنگر خ مهران فروشگاه ورزشی دنیز اسپرت بعد که اومدی تو کلوپ اهوازی ها من فامیلم رو برات میفرستم عزیزم
2738
من 5 ماهه پیش تردمیل خریدم. البته زیاد براش هزینه نکردم. یه تردمیل ساده خریدم. حتی تنظیم شیب هم نداره. من تحت نظر یه متخصص فیتنس برنامه تردمیل گرفتم. در واقع همون متخصص منو وادار به خریدش کرد. خود این متخصص معتقده که برای کاهش وزن اصلاً نباید تردمیل را شیب دار برید. من در مدت 5 ماه 12 کیلو کم کردم. برنامه غذاییمم زیاد رعایت نمی کنم چون بچه شیر میدم ولی ورزشم را هر روز انجام می دم. مثلاً برنامه ماه اول من این بود:
4 دقیقه به صورت ملایم..............1 دقیقه استراحت
2 دقیقه رو به تند....................بدون استراحت
2 دقیقه ملایم........................1 دقیقه استراحت
6 دقیقه رو به تند...................بدون استراحت
2 دقیقه ملایم....................2 دقیقه استراحت
8 دقیقه رو به تند...............بدون استراحت
2 دقیقه ملایم....................1 دقیقه استراحت
8 دقیقه رو به تند.................بدون استراحت
2 دقیقه ملایم...................1 دقیقه استراحت
4 دقیقه رو به تند
سرعت ملایم تردمیل را حدود 5.5 تا 5.8 کیلومتر بر ساعت می ذاشتم و سرعت تند را حدود 6 تا 6.3
این متخصص فیتنس معتقد بود که اگه تردمیل را با برنامه درست بریم حتی مشکلاتی مثل زانودرد را برطرف می کنه. برای من هم همین طور بود من کمی زانودرد داشتم که الآن برطرف شده البته ممکنه به خاطر اضافه وزنم بوده که با کاهش وزن خوب شده.
البته اینو بگم من هنوز 5-6 کیلو اضافه وزن دارم
سلام به همگی

به به اهوازیها جمعشون جمعه. راهنماییهای نادین عزیزم خیلی خوب بود مرسی.

منم این و اضافه کنم که حتما تردمیلی که میخواید بگیرید باید تحمل و توان حداقل 10-20 کیلو بیشتر از وزن شما رو داشته باشه.
من مارک orchid گرفتم از فروشگاه ارکید- طالقانی . خیابان حافظ. اقساط با چک و یک مسگری هدیه
بدون شیب خیلی راحته و هیچ آسیبی به جایی نمیرسونه. من از وقتی استفاده میکنم درد کف پاشنه پا و زانو و کمرم خیلی بهتر شده با اینکه هنوز وزنم بالاست ولی خیلی بهتر شدم .

چه داغونییییییییییییم من ..... جایی نموند که درد نداشته باشم....
راهنماییها قابل شمارو نداشت. امیدوارم بدردتون بخوره.

یادمه روزای اول که تردمیل رو شروع کردم (8 سال پیش) مربیم بهم برنامه داده بود تقریبا یه چیزی تو مایه برنامه سارا بود.بدون شیب و از دقایق کمتر شروع کردم
تردمیل من هم کمی تا حدودی سادس.ولی بچه زرنگیه!! خوب بلده از من کار بکشه ! هه ههه

راستی اونایی که تازه میخوان تردمیل رو شروع کنن با توجه به گفته های مربیام ممکنه روزهای اول کمی بدنشون یا پاها بخصوص ساق پا درد بگیره که اینا طبیعیه.به خاطر شوکی که به پاها وارد شده ممکنه اینجوری بشه.البته ممکنه بعضیا هم هیچ دردی نداشته باشن.
سلام به همگی
من هم الان 2 ماهه که تردمیل خردیم و اگه هر روز نرم یه روز در میون رو حتما میرم
و خیلی هم خوب وزن کم کردم البته من در کنارش رژیم که نه ولی شبها کم خوری هم می کنم
وزنم 74 کیلو به 66 رسیده وخیلی هم راضیم
من هم از سرعت 4 شروع می کنم و تاسرعت 6 ادامه میدم و 40 دقیقه می رم
من بخاطر اینکه رو تردمیل بی حوصله نشم رو به روی تلویزیون کار می کنم و سریال مورد علاقه ام رو تماشا میکنم و تا تموم شدن اون من ورزش می کنم
البته من روزی 10 دقیقه حلقه کمر هم استفاده می کنم
امیدوارم که همیشه خوش باشین
2706