2737
2739
عنوان

بیمه تکمیلی

| مشاهده متن کامل بحث + 193029 بازدید | 817 پست
سلام جناب فراهانی.
ما تحت پوشش بیمه تکمیلی سینا هستیم و در قرارداد بیمه مون سقفی برای زایمان مشخص نشده؛ یعنی همه هزینه رو پرداخت می کنه به شرطی که مواردی که در فاکتور قید میشه جزو تعهد بیمه باشه. مثلا فیلم بردار و ساک رو نمیده.
خواستم بدونم دیگه چه مواردی هست که شامل تعهدات بیمه نیست؟
ممنون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

آلقای فراهانی چرا به تلفن ج نمیدین؟
سوال دوم:برای زایمان من چون معرفی نامه گرفتم از بیمه تکمیلی ،هزینه 700 تومنی سزارین بیمارستان برام 1200 زدن و گفتن چون تکمیلی هستی گرون حساب میشه.بیمه هم تا 800 میداد بقیه شو خودم دادم.بعدش دخترم زردی گرفت مجبور شدیم بستریش کنیم چون هنوز بیمه نشده بود بعش معرفی ندادن خودمون هزینه رو حساب کردیم بیمه گفته بود بعد تسویه بیمارستان میتونین دخترتونو تحت تکلف خودتون دربیارین و عضوش کنین و بعد صورتحسابو با مدارک بیارین تا کل هزینه ها پرداخت بشه ما هم این کارو کردیم ولی متاسفانه یک سومشو دادن.وقتی سوال کردیم گفتن نباید میبردین بیمارستان نیمه خصوصی باید میبردین دولتی واستون گرونتر زدن ودوم اینکه باید از ما معرفی نامه میگرفتین.
در صورتی که ما چندبار رفتیم بیمه تکمیلی ولی گفتن هنوز نوزادتون عضو نیست نمیتونیم معرفی نامه بدیم.حساب کنین بعد مدارک بیارین.
می بینین چطور بازیمون دادن.اون از معرفی نامه که وقتی بردیم بیمارستان مصطفی گرونتر حساب کرد و گفت تعرفه تکمیلی به این شکله.اینم از این مورد که وقتی معرفی ندادن و خودمون حساب کردیم و مدارکو بردیم یک سوم دادن.
آقای فراهانی من چطور میتونم پیگیر بشم.اینم بگم هزینه درمانی دخترم خیلی کمتر از سقف تعیین شده بیمه بوده.
اگه تلفنتونو ج بدین که خیلی ممنون میشم.نمیدونم چرا حتی در وقت اداری هم ج نمیدین.
لطفا راهنماییم کنین
تلاش کن،طلاش کن!
2728
سلام به همه ی مادران عزیز
اول اینکه روزتون مبارک

خیلی از دوستان با من تماس می گیرن که متاسفانه به دلایل مختلف در بعضی مواقع امکان پاسخ نیست
در صورت امکان و در صورت عدم پاسخ اس ام اس بزنید و بنویسید که در مورد نی نی سایت هست و یا فقط بنویسید نی نی سایت،در اولین فرصت ممکن زمان پاسخ گو بودنم رو براتون اس ام اس می کنم
به هر حال امیدوارم از عدم پاسخ که البته به خاطر جلسات و گرفتاری هاست دلخور نشید

شادمان باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
نورا:من متاسفانه سقف زایمان بیمه طلایی ایران رو نمی دونم اما قسمت اعظم هزینه ی شما پرداخت می شه
بیمه ی طلایی یکی از بهترین بیمه های موجوده و نمی شه با انواع دیگه ی بیمه قیاسش کرد

شرکت بیمه گرش زیاد مهم نیست اما نوع طلایی بودنش مهمه

در هز صورت این بیمه طلایی بهتره

شاد باشید
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
2738
سلام آقای فراهانی
من حدودا یک هفته پیش براتون ایمیل زدم و چند تا سوال در مورد سزارین پرسیدم اما جواب ندادید . خواهش میکنم اگه میشه راهنمایی کنید:
1- بر ای استفاده از بیمه دانا برای سزارین آیا معرفینامه احتیاج است یا همون معرفینامه دکتر برای بیمارستان به همراه کارت بیمه کفایت میکند؟
2- هزینه را همون بیمارستان با بیمه حساب میکنند یا اول باید خودمون پرداخت کنیم بعد از بیمه بگیریم؟
من احتمالا بیمارستان پارسیان یا فرمانیه میرم
ممنون
مامان آوا:ای میلی که شما فرستاده بودید از طرف سایت آمده بود و امکان ارسال جواب به شما نبود چون آدرسی از ای میل شما نبود
1-دستور پزشک رو حتما به بیمه ببرید و برای بیمارستان معرفی نامه بگیرید
در مراجعه به بیمه شناسنامه خودتون و همسرتون هم علاوه بر کارت و دفترچه بیمه همراه باشه
2-هر دو حالت ممکنه
اما معرفی نامه راحت تره

مامی جون:سابقه ی 5 سال شما تاثیری نداره.زمان سابقه مهم نیست
اگر بیمارستان خصوصی می رید معمولا تامین اجتماعی بر اساس تعرفه ها پرداخت می کنه و شاید چیزی حدود 30 الی 40 درصد هزینه هاتون رو بده

شاد و پیروز باشید
شاد و پیروز باشید
سلام شما در مورد بیمه تامین اجتماعی هم اظلاعات دارید؟
اگر بله بگید تا باهاتون تماس بگیرم و اگر نه میشه یک نفر رو بهم معرفی کنید؟
خیلی کارم مهمه..
ممنون می شم
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
من سوالم در زمینه مرخصی زایمان و بیمه بیکاری هست..
می خوام ببینم چند درصد حقوق رو می دن؟
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
تخصص من تامین اجتماعی نیست اما فکر می کنم 55 درصد حقوق
و حداقل هم باید یک سال سابقه داشته باشید
شاد باشید
2706