2733
2734
عنوان

جاری چجوری میشه

226 بازدید | 12 پست

همش میترسم از من سرتر باشه 

خودشو واسه خانواده همسرم شیرین کنه

خانواده همسرم اونو بیشتر دوست داشته باشن

حسودیمو بکشه باهام رقابت کنه

هنوز مجرده برادرشوهرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من. یدونه جاری دارم دکتر هست

یدونه دیگه هم پوشش و خانه داری و هنرمندیش را میکوبن تو سرم.

البته اونا رابطشون با من خوبه فقط مادرشوهرم و خواهرشوهر کوچیکم چرت و پرت میگن

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟
2728

چقدر درگیری های عجیبی داری

خانواده شوهرت خدان مگه؟

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 
2740

من همیشه برام سوال یود چرا ایرانیا اینقدر جاری هارو با هم مقایسه میکنن اصن ک چی مثلا؟ این یه ادمه اون یکی 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
وقتی بهت سرکوب میزنن واکنشت چیه؟

هیچ محل نمیدم

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟

خداروشکر ما ۵ تا جاری مادرشوهرم از هیچ کدوممون خوشش نمیاد 🤣🤣🤣🤣سرکوفت هیچ کدوممونم نمیزنه بهمون 😁😁😁😁

از همین حالا حساس نباش خودت اذیت میشی 

یکی از جاری های منم خیلی خوشکله خیلیم شوهرش پولداره 

رابطمونم با هم خیلی خوبه 🥰نگران نباش از الان 

خخخخ نه بابا استرس نداشته باش فقط خوب باش باج هم نده جواب نده جواب میدی باخنده وشوخی جواب بده حدخودشون روبدوننن ماسه تاجری هستیم من کوچیکه وبزرگه رودوست دارن وسطی رونمیخوان ببینش هیچکس خوشش نمیادازش یه ادمه بدزبون وغده باهمه دعواداره کوچیک وبزرگ سرش نمیشه 

من یه جاری بزرگتر دارم متولد ۶۵ 

خودم ۷۴ 

جاری کوچیکم‌۷۷

برادر شوهر آخرین هم مجرد هنوز 

جاری بزرگم دختر دایی پدرشوهرم 

جاری کوچیکه هم دختر برادر مادرشوهرم‌

من فقط غریبه ام 

خودمون سه تا با هم خوبیم 

ولی مادرشوهر دوست نداره ما با هم خوب باشیم 

در ظاهر خیلی میگه با هم خوب باشین 

ولی وقتی تنها میشه با تک تک ما 

میگه فلانی چی پشت سرت گفت وی نگفت