2737
2739
عنوان

زایمان در بیمارستان اتیه

603 بازدید | 15 پست
سلام دکتر من خانم دکتر اشرفیه و فقط تو اتیه زایمان انجام میده .با اینکه بیمه نیستم و از خونمون خیلی دوره به خاطر دکترم میخوام شش میلیون هزینه کنم.کسایی که اونجا زایمان کردند راضی بودید؟اخه خیلی کوچیک و خفه است
بالاخره دختر منم راه میره.میام به همه خبر میدم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
بعد زایمان خیلی درد نداشتم یه کم داغ بودم . اتاق خصوصی ویژه گرفتیم بزرگ بود توش دستشویی هم داشت دو تا کاناپه بزرگ داشت مامانم همون جا خوابید. رسیدگی شون خوب بود.میتونی از قبل اتاق رزو هم بکنی.
سال 91 زایمان گردم فکر کنم یه شب 250 یا 300 بود من بیمه تکمیلی داشتم اون سال 650 پرداخت کردیم.پول اتاق خصوصی با بیمار است.اگه میخوای بری اونجا زایمان کنی حتما برو اون اتاق از قبل رزو کن برای من شانسی همون موقع خالی شد شوهرم گرفت
اخه من هنوز تاریخ زایمانم معلوم نیست چند روز قبل رزرو کردین؟اگه نشد اطاقای دیگه اش برای همراه تخت دارن؟اخه مامانم دیسک کمر داره نمیخوام اذیت بشه.
بالاخره دختر منم راه میره.میام به همه خبر میدم.
الان چند ماهت هست؟ حداقل یکی دو هفته قبل تاریخ زایمانت را میفهمی البته اگه سزارین باشی. فکر کنم اتاق های عمومی اش هم تخت برای همراه داشته باشه. از این مبل ها که باز میشه. ولی باز می تونی زنگ بزنی سوال کنی شماره آتیه 82721 هست بگو وصل کنن بخش زایمان ط 4 هاست. ان شااله زایمان خوبی با بچه خوشگل داشته باشی .برای من هم الان بارداری لطفا دعا کن
2706