2737
2739
عنوان

شعر💫

36 بازدید | 6 پست

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین

خود نَعشِ خود به شانه گرفتم ،گریستم...

چه بگویم؟!نگفته هم پیداست،                                    غم این دل،مگر یکی دو تاست.                                 به هم ریخته است گیسویی،                                    به هم ریخته است مدت هاست...
چه مبارك است این غم که تو در دلم نهادی به غمت که هرگز این غم, ندهم به شادمانی...

چه قشنگ

چه بگویم؟!نگفته هم پیداست،                                    غم این دل،مگر یکی دو تاست.                                 به هم ریخته است گیسویی،                                    به هم ریخته است مدت هاست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

،🦋تورادرخواب می بینم بس ام نیست،

سخن دارم مجال گفتنم نیس،🍂

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
2731

ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد

ویرانه یِ مارا بگذارید که ویرانه بماند...

چه مبارك است این غم که تو در دلم نهادی به غمت که هرگز این غم, ندهم به شادمانی...

تورادرخواب می بینم بس ام نیست🌸

سخن دارم مجال گفتنم نیس🍀

🦋🌺میدانم که اگر کسی را به اشتباه قضاوت کنم،دنیاتمام تلاشش رامی کند تامرادرشرایط او قراردهد،وبگوید درتاریکی بوده ام
،🦋تورادرخواب می بینم بس ام نیست، سخن دارم مجال گفتنم نیس،🍂

😍