2733
2734
عنوان

دوستان راجع به بیمارستان نجمیه اطلاعات می خوام ...

| مشاهده متن کامل بحث + 74595 بازدید | 104 پست
عزیزم من 8 ماه پیش زایمان طبیعی کردم از رسیدگی و برخوردشون خیلی راضی بودم دکترمم هزینه جدا نگرف مطبش ...

وااای چه عالی، انشاء الله همیشه همین طوری سریع به نتیجه برسی ما هم مثل شما باشیم.

رسیدگیش عالیه ، اگه سز هستی قبل عمل بگو پمپ درد میخوای حال کن ، خیلی تمیز و با آرامشه

من طبیعی می خوام ، تا حالا مطمئن بودم که می خوام برم نجمیه و از اپیدورال استفاده کنم. ولی دیروز تو مطب دکترم با یکی از خانم های باردار صبحت کردم که بچه دومش بود ،اون گفت می خواد بره محب کوثر و کلی از نجمیه بد گفت. یکم ترسیدم از نجمیه!

توی محب کوثر انگار کلا اتاق ها خصوصیه و بابای نی نی همش بپیشته، خیلی دوست دارم باشه ولی نمی خوام الکی کلی هزینه کنم فقط برای همین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وااای چه عالی، انشاء الله همیشه همین طوری سریع به نتیجه برسی ما هم مثل شما باشیم.

انشالله عزیزم. فقط اگا برات امکان داشت اپیدورال نکن چون روند زایمانتو کند میکنه باعث میشه دیر تر زایمان کنی😊 بازم هرجور خودت صلاح میدونی انشالله ب سلامتی نینیت بیاد بغلت😇

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
انشالله عزیزم. فقط اگا برات امکان داشت اپیدورال نکن چون روند زایمانتو کند میکنه باعث میشه دیر تر زای ...

خیلی ممنون

راستش من توی یک ویدئو خارجی دیدم که یک پرستار بخش زایمان می گفت، اپیدورال به شکل متوسط حدود 10 دقیقه زمان زایمان رو زیاد می کنه، به نظرم 10 دقیقه رو می ارزه که کمتر اذیت بشیم. در مورد اپیدورال فقط نگرانم چون بعضی مواقع ظاهرا باعث افت ضربان قلب بچه می شه.

2731
خیلی ممنون راستش من توی یک ویدئو خارجی دیدم که یک پرستار بخش زایمان می گفت، اپیدورال به شکل متوسط ح ...

عزیزم انشالله ک مشکلی پیش نمیاد و ب سلامتی زایمان میکنی . برای هر کاری با دکتر مشورت کن ک خیالتم راحت باشه🌹

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
سلام عزیزم... من پارسال تیرماه نجمیه زایمان کردم. با خانم دکتر آزیتا وظیفه شناس. هم رسیدگیشون خوب بو ...

عزیز منم میخوام وی آی پی بگیرم تو نجمیه .اگه یه سری وسایل تزئینی با خودم ببرم ایراد نمیگیرن؟

2738

سلام به همه

من در بیمارستان نجمیه زایمان طبیعی داشتم 

و بیمه نیروهای مسلح بودم 

واقعا مزخرف بود بیمارستانش رفتار پرستاراش با آدم بد بودو سنگدل بودند و اصن به آدم رسیدگی نمیکردند من 8ساعت از شب تا سحر درد کشیدم تا این حد که اونا اصن به سراغم نمیومدند هرچی داد میزدم از درده شدید داشتم میمردم اونجا شکنجه گاه بود و من هم گول همه رو خوردم ک گفتند اونجا بیمارشتان خوبیه، پرستاراش بسیار سنگدل و بی رحم هستند بیمارستان دره اتاق زایمانش قفل میشه و نمیذارن هیچکسی داخل شه من نزدیک بود بچم تو اون بیمارستان خراب شده ب دنیا نیاد واقعن مزخرف ترین بیمارستانه

عزیزم من 8 ماه پیش زایمان طبیعی کردم از رسیدگی و برخوردشون خیلی راضی بودم دکترمم هزینه جدا نگرف مطبش ...

سلام 

میشه درباره دکترتون بیشتر توضیح بدید به من هم معرفی کردن و می خوام برم پیششون ممنون میشم

سلام  میشه درباره دکترتون بیشتر توضیح بدید به من هم معرفی کردن و می خوام برم پیششون ممنون میشم

سلام

دكترم ربابه باي بودن منتها داخل نجميه مطب نداره فقط زايمان رو اونجا انجام ميده

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2706