2737
2739
عنوان

دوستان راجع به بیمارستان نجمیه اطلاعات می خوام ...

| مشاهده متن کامل بحث + 74635 بازدید | 104 پست
بهترین دکتر زنان و زایمان تو بیمارستان نجمیه کیه؟
کوچک رویاهای من- دنیا اگر خودش را بکشد نمیتواند به عشق من به شما شک کند. تمام ِ بودنتان را حس می کنم ... حاجتی به استخاره نیست عشق ما ... عشق من به شما عشق شما به من یک پدیده است ...

سلام. منم به امید خدا آخر مرداد ماه بیمارستان نجمیه زایمان می کنم و دکتر هم خانم عصمت باروتی هستش مطبش تو ی بلوار کشاورزه. از عمل سزارینش خیلی شنیدم که عالیه و چندتا از فامیلامون پیشش رفتن برا سز. در مورد بیمارستان هم خیلی تحقیق کردم.دوستم دوتا بچه هاشو اونجا به دنیا آورده و راضیه.انشاءاله که همگی زایمان خوبی داشته باشیم.  

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام. منم به امید خدا آخر مرداد ماه بیمارستان نجمیه زایمان می کنم و دکتر هم خانم عصمت باروتی هستش مط ...

سلام، منم 5 شهریور تو همین بیمارستان زایمان میکنم منتها با دکتر کنعانی. ایشالا هر دومون زایمانی راحت داشته باشیم و بچه هایی سالم به دنیا بیاریم.

یه سوال داشتم ازت، دکتر من گفت اگه سزارینم بخوای الان دیگه قانونه باید درد اولیه رو بکشی بعدش اگه خواستی سزارین میکنن می خواستم ببینم دکتر شماام همچین چیزی بهتون گفته؟؟؟؟

2728
سلام، منم 5 شهریور تو همین بیمارستان زایمان میکنم منتها با دکتر کنعانی. ایشالا هر دومون زایمانی راحت ...

سلام منم شهریور نوبت زایمانمه.و دکتر منم خانم نظامی هستند که دقیقا حرف دکتر شمارو زده.حالا نمیدونم باید چکار کنم و کاملا گیج شدم.

سلام منم شهریور نوبت زایمانمه.و دکتر منم خانم نظامی هستند که دقیقا حرف دکتر شمارو زده.حالا نمیدونم ب ...

تازه اينطور كه شنيدم دكتر خودمون تو نجميه نمياد واسه زايمان دكتر كشيك مياد، ماماي خصوصيم نميتونيم بگيريم 😕😕 

2740
سلام مامانای که قرار بود نجمیه تابستون زایمان کنید ، بیایید بگید چطور بود ، منم دو سه هفته دیگه اونج ...

می شه کسایی که اخیرن تو نجمیه زایمان کردن تعریف کنن؟ یه سوال بابای نی نی رو کی راه می دن تو؟

عزیزم من 8 ماه پیش زایمان طبیعی کردم از رسیدگی و برخوردشون خیلی راضی بودم دکترمم هزینه جدا نگرف مطبش نزدیکم بود فقط زایماناشو اونجا انجام میداد. هرینشم خیلی کم شد من شب ساعت 1 بستری شدم ساعت 4 مرخص شدم😊

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
می شه کسایی که اخیرن تو نجمیه زایمان کردن تعریف کنن؟ یه سوال بابای نی نی رو کی راه می دن تو؟

همه ی پدرا بیرون در منتظر میشینن تا خانوماشون بیان. فقطم پدرا میتونن منتظر بمونن بقیه افراد باید برن پایین

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️

اتاق خصوصیش هزینه جدا داره شبی 500 ت. ولی لازم نبود بگیرم. دیگه اینکه دکترتون باید طرف قرارداد داشته باشه با نجمیه. من دکترم اصلا تو درمانگاه اونجا نبود فقط زایمان اونجا انجام میداد. همه هم میشناختنش و وقتی فهمیدن من مریض ایشونم خیلی بیشتر حواسشون ب من بود

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️

بابای نی نی باید پشت در سالن زایمان واسته که شما رو روو تخت جا بجا کنه، بچه رو همون لحظه به دنیا میاد بهش نشون میدن ، 

رسیدگیش عالیه ، اگه سز هستی قبل عمل بگو پمپ درد میخوای حال کن ، خیلی تمیز و با آرامشه

2706