2733
2734
عنوان

مزایا و معایب ازدواج تو سن کم

| مشاهده متن کامل بحث + 678 بازدید | 61 پست
دوسال نیست یکساله تازه اگه بره مرد میشه اما برای زن گرفتن وقتشه تا با رفیقاش نرفته الافی ومعتادش نک ...

آخه من با اینکه دوست آشنا زیاد دارم میترسم کسی معرفی کنم 

فردا بد در بیاد بگن تو کردی 

مامانم هم کلا زرنگ نیست 

تو ازدواج دایی هام گند زدن 

حالا نمیدونم چیکار کنم

فک نمیکنم پشیمون بشه البته درسته با بالا رفتن سن خب سلیقه و معیار های آدم تغییر می‌کنه ولی قطعا الا ...

آره دقیقا 

از طرفی چون تو نزدیکامون خیلی طلاق زیاد شده می‌ترسیم چه جوری دختر خوب پیدا کنیم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ماشالله چه جوری پیشرفت کردین؟

حقوق اش رفت بالا قرعه کشی نوشت بهش افتاد وام گرفت البته خب همیشه تو قسط و قرضه ۴ بار تا الان ماشین عوض کرده از پراید شد ۱۱۱ بعد ۴۰۵ الان x22 زمینش رو ساخت و الان خونه خودمونیم و... خیلی ب خودش فشار میاره همیشه دوبرابر حقوقش قسط داره ولی خب جور میشه خداروشکر ب سختی جور میشه ولی خب...

2728
آره دقیقا  از طرفی چون تو نزدیکامون خیلی طلاق زیاد شده می‌ترسیم چه جوری دختر خوب پیدا کنیم

ب آشناها بسپارید پیدا میشه ایشالا من خودم خاله همسرم همسایه مادر بزرگم بود و...

اگ خودش مشکلی نداره دختر خوب تو فامیل دارید ک حالا تو عقد جدا شده باشه ام می‌تونه مورد خیلی خوبی باشه

چرا مشکلشون چی بود

باوراشون،،عقایدشون،،هدفاشون همه چی تغییر کرده بود با یه بچه جدا شدن....در صورتی که همسرم خیلیییی به قولی از سنش جلوتر بوده به واسطه ی پدر نداشتن و بچه ی اول خانواده بودن....ولی بازم نشده.

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  《برای با تو بودن از ازل تا ابد هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان عشق را بار ها و بار ها از آغاز تکرار کرد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی//کل آب اقیانوس نمی تواند یک قایق را غرق کند،مگر آن که خود قایق سوراخ باشد!//
2740
دختر عمم جدا شده ولی یکسال بزرگتره از داداشم

حالا من خودم نمی‌پسندم ک از همسرم بزرگ تر باشم ولی خب هرکی ی سلیقه ای داره دیگ ی سریا مشکلی ندارن باید از داداشتون بپرسین با فامیل مشکل نداشته باشه با تو عقد بودنش با سن اش و... فقط مواظب باشید هیجانی تصمیم نگیره ک اینجوری صددرصد پشیمون میشه

2706