2733
2734
عنوان

مزایا و معایب ازدواج تو سن کم

678 بازدید | 61 پست

داداشم ۲۰سالشه میخواد ازدواج کنه 

چندبار تاپیک زدم یکی میگه خوبه یکی بد 

تورو خدا منطقی راهنمایی کنید چیکار کنم 

بمن و مادرم میگه دختر مناسب پیدا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بچست

بگو نمیخاد ازدواج کنی 

داداش من ۲۲ سالشه

۶ ماه بیشتر زندگی نکرد الان دارن طلاق میگیرن 

ما باور کرده ایم که خداوند ما را از بالا میبیند. اما او در واقع از درون مینگرد ❤️...
2738

اع یه مورد بگیر هم دیدیم بالاخره😂

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
مغازه داره  سربازی نرفته خونه داره ماشین میخواد بخره

بعد ازدواج سربازی میره؟

نکنه اینکارو😐

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2706