2737
2739
عنوان

مامانای مرداد 93 که نینی دومشونه بفرمائید تو

| مشاهده متن کامل بحث + 55036 بازدید | 4289 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دریا جان دخترمن 3روز دیگه 10ماهش تموم میشه....شیر خودمرو میخوره وغذا....شیر خشک نمیده بهش....
الهم صل علی محمد وآل محمد .............................. از زمین خوردن کسى شاد مشو که نمیدانى گردش روزگار براى تو چه در آستین دارد .. امام علی (ع)
سلام مامان کوچولو ممنونم که جواب دادید. مامان کوچولو الان هم سینه هاتون مثل اوایل پر می شه ببخشید می پرسم چون من هر 3 ساعت یک بار شیر خودمو می دم ولی هر بار احساس می کنم که سینه هام خالی به خاطر همین شیر خشکم می دم وقتی هم شیر خشک می خوره میلش براغذا کم میشه نمیدونم شیر خشکو قطع کنم یا نه آخه وزنش هم زیاد نیست ، دختر شما چند کیلو هست؟
نه دیگه مثل اوایل شیر ندارم.... کمتر شده...دختر من از شیشه وشیر خشک خوشش نمیاد....با غذای کمکی سیرش میکنم....جدیدا نبردمش وزن کشی....
الهم صل علی محمد وآل محمد .............................. از زمین خوردن کسى شاد مشو که نمیدانى گردش روزگار براى تو چه در آستین دارد .. امام علی (ع)
2738
2706