2737
2739
عنوان

خیلی فوریه،فقط چند لحظه از وقتتون رو به من بدین!

| مشاهده متن کامل بحث + 9504 بازدید | 23 پست
راستی دوتا نکته یادم رفت اینکه.. 1_ شکر به فرنی اضافه نکن و با نبات درست کن 2- تمام سبزیجات رو بع غیر از اسفناج میتونین تا قبل از یکسالگی استفاده کنین تو سوپ نی نیتون امید وارم تونسته باشم کمکی کنم موفق باشی دوست عزیز و مامان مهربون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ما آلمان با پوره هویج شروع میکنیم. هویج را میپزیم با دو یا 3 قطره روغن پوره میکنیم.... اینجا میگن مغزیجات تا 1 سالگی ندین چون ممکنه حساسیت بده....
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2740

با سلام

فرنی ماجان ساخته شده از ترکیبات مغذی ضروری برای رشد کودکان بوده و حاوی آهن برای تکامل قوای شناختی و پیشگیری از ابتلا به کم خونی و فقرآهن، ویتامین D برای استحکام و رشد استخوانها و رویش دندانها، ویتامین A برای تکامل قدرت بینایی و دفاع در برابر بیماریها و … است. این محصول به راحتی برای کودک قابل هضم است و برای دستگاه گوارش او مشکلی به وجود نمی آورد.