2737
2734
عنوان

سفینه نور (هرکس حاجت روایی قطعی میخواد بسم الله)

| مشاهده متن کامل بحث + 5327 بازدید | 364 پست
@خانمحاجآقا     @ظهور313     @11aye     @دلخوشی1   &nbs ...

سلام خیلی ممنونم عزیزم 

سلامت و حاجت روا باشید 

التماس دعا 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خیلی ممنونم عزیزم  سلامت و حاجت روا باشید  التماس دعا

❣️

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
2742

استارتر عزیز ممنونم از تاپیک زیباتون 

اجرتون با مادرمون حضرت فاطمه زهرا 

کامل خوندم و تاپیک رو ذخیره کردم 

پس حتما باید هر موقع نیت و شروع کردیم آخرش تعداد ۱۲۴ هزار تا صلوات بشه برای حاجت روایی و گفتین هر چقدر طول بکشه مهم نیست  درسته؟ 

ممنونم 

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

@جان_و_جهانم    

@عطر_رویا    

@queenمریم    

@کنکورکنکور    

@__banooo2__    

سلام دوستان عزیزم لطفا تاپیک رو بخونید 

سلامت و حاجت روا باشید 

@نخودچی1403    

@مامان،مهدیار    

@تبسم288    

@afsooonnn    

@منتظرررررظهور    

سلامت و حاجت روا باشید 

التماس دعا

@درمسیرخدا    

@anabelkatanchi    

@مهر_رخسار    

@خداااهست    

@sky9301    

سلامت و حاجت روا باشید 

2740
@درمسیرخدا     @anabelkatanchi     @مهر_رخسار     @خداااهست ...

سلام 🌱 

چه تاپیک معنوی خوبی🌹

با کمال میل. 

تعداد بدیم؟ 

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا

به نیت فرج آقا امام زمان عج 

به نیت سلامتی خودم و خانوادم 

به نیت موفقیت دخترم مهسا 

به نیت حاجت روایی همسرم 

به نیت رزق و روزی حلال و فراوان 

به نیت باایمان شدن خودم و نزدیکتر شدنم به خدا 

به نیت حاجت روایی دوستانم 

@ملوسکتونم1    

@عطر_رویا    

@آیه_و_آیماه    

@afsooonnn    

@مائده6525221    

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ...
@جان_و_جهانم     @عطر_رویا     @queenمریم     @کنکورکنکور &n ...

سلام آبجی گلم ممنونم🌱⁦❤️⁩

التماس دعا

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍

سلام من يك سوال دارم براي ختم ميشه صبح ها ١٠٠٠تا بفرستيم بعدم تو طول روز وقت خالي داشتيم بازم ميتونيم صلوات بفرستيم براي مثال صبح ١٠٠٠ظهر ١٠٠٠شبها هم ١٠٠٠تا شايد م بيشتر وقت كردم ميشه بفرستم يا فقط بايد يبار پشت سر هم باشه ممنونم ج بدين 

2706