2733
2734

اولین بار بود اقدام کردیم تقریبا ده روز بعد تموم شون پریود قبلی

تمام علائم بارداری رو هم داشتم چند روزی بود خستگی بالا رفتن دمای بدن بی‌حالی و کلا همه چی پریودم هم دو روزی عقب افتاد ولی شدم

سنم هم زیاد نیس بنظرتون باید برم دکتر 

تعداد رای : 28
نظرسنجی
بله برو دکتر
6
21%
نه طبیعیه
22
78%

اگه اولین باره که طبیعیه

من خودم ماهی که اقددام کردم باردارنشددم ودومین ماه شدم

("سخت گذشت تافهمیدم هیچ چیزازهیچکس بعیدنیست")فقط به عشق دخترم ومامانم زندگی میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
عادیه

حناااااااااا😍♥️

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞

اول که یکبار و یکماه خیلیییییی زوده برا ناامیدی یا ترسیدن

دوما اگر زمان برات مهمه از همین الان مرتب تحت نطر دکتر باش، وگرنه بعد یکسال اقدام طبیعی اگر باردار نشدی برو دکتر

سوم این که در هر صورت قبل از بارداری باید یه چکاپ زنان انجام بدی، خیلی مهمه، اصلا پشت گوش ننداز

چهارم ایشالا زودتر نتیجه بگیری 

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

نه طبیعیه من ۳ ماه اقدام کردم نشده این ماهه چهارمه دکترم گفته بعد ۶ ماه اگه نشد بیا دارو بدم

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰

عزیزم قبل از اقدام باید شما و همسرت چکاپ بدین ، ولی در کل عادیه که ماه اول نشی من ماه هفتم باردار شدم 

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
2706