2733
2739

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم والعن اعدائهم

سلام بر تمامی گلای تو خونه 😅

خب بگید ببینم چطورید دسته گلای نمونه

اول از همه بگم بچه ها من خیلی شرمنده هستم که نتونستم جواب خصوصیا رو بدم بخدا انقدر زیاد شد که از دستم در رفت

دوم از همه هم بگم 😅 ما توی تاپیک ۱۲۴۰۰۰ صلوات خیلی حاجت روایی داشتیم خیلی که بین ۱۰۰۰ صفحه پیام بچه ها گم شد ولی الحمدلله خیلی حاجت روا داشتیم

فکر نمیکنم کسی باشه الان که به صلوات شک کنه و همیشه هم گفتم اون تاپیک تاپیک امام زمان بوده و هست خیلیا دلتنگیاشونو اونجا نوشتن حوائجشون رو نوشتن و الحمدلله خیلیام حاجت گرفتن

از نظر امام زمان همین بس که اون تاپیک ۱ میلیون و خرده ای ویو خورده

اعلام میکنم این تاپیک هم باذن الله و اجازه امام زمان زده میشه به اسم سفینه نور همینجا از امام زمان بخواهیم که یا امام زمان این تاپیک رو هم تاپیک خودتون بدونید و به تاپیک و تمام اعضایی که واردش میشن نظر خاص داشته باشن

طبق خوابی که یک بنده خدایی دیده و خوابش بشدت رویای صادقه بوده اینطور متوجه شدیم که هر تاپیک و هر کانال و گروهی که برای امام زمان زده میشه مثل سفینه نجات هست در آخر الزمان پس تاپیک های معنوی و مهدوی رو جدی بگیرید

بچع ها در این تاپیک میخواهیم ختم جمعی صلوات برداریم یعنی بیش از هزار نفر بشیم و ختم ۱۲۴۰۰۰ صلوات رو برداریم اونم بصورت دسته جمعی و کاملا موثر در امر ظهور و حاجت روایی هامون

من در صفحه اول نحوه نیت کردنمون رو که در تاپیک قبلی داشتیم قرار میدم اولین و بهترین نیتمون هم سلامتی و فرج آقامون امام زمان علیه السلام قرار میدیم

هرکسی مایل به امر ظهور آقا هست و دلش میخواد خودش هم حاجت روا بشه اعلام آمادگی کنه

بچه ها روز شروع ختممون اصلا مشخص و تعیین شده نیست هرکسی حتی اگر وسط ختم دیگر بچه ها این ختم رو برداره ان شاءالله دست جمعی حساب میشه ، شما حساب کن هزاران نفر همزمان برای آقا صلوات هدیه کنند

ان شاءالله امام زمان نگهدار خودتون و عزیزانتون باشند

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم والعن اعدائهم

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 

بسم الله الرحمن الرحیم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

یا صاحب الزمان اغثنی یا صاحب الزمان ادرکنی

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 

۷ تا استغفار

۳ تا صلوات

خواستی دو رکعت عادی نماز هدیه به مادرم حضرت زهرا

تسبیحات حضرت بعد نماز

نیت:

ذکر و فرستادن ۱۲۴۰۰۰ صلوات بدون تعیین زمان و مکان خاص و مدت خاص پایان و روز خاص شروع و بدون دقت در تعداد(مثلا تعداد بیشتر برسه به اموات یا شهدای مد نظرت یا تمام اهل قبور) سعی میکنم هر روز باشه خدایا اگر هر روز نشد ختمم خراب نشه

به نیابت :

از شهید سید مجتبی سید مجرد قمی( بردن نام ایشون لازم و دین معنوی دارد)و ابراهیم هادی و سعید سامانلو و هرشهیدی دوستی باهاش هدیه به (نام معصومی که ارادت خاص داری و دلت میخواد از او حاجت بگیری سعی کن امام جواد حتما یکیشون باشه چون حضرت زهرا فرمودند حوائج دنیایی رو به پسرم جواد توسل کنید و امام رضا چون صاحب و محافظ ما و زندگیمونه و حضرت صاحب الزمان که مشخصه)

تا اینجا یه نیت بود یه نیابت بود یه هدیه یک حاجت هم میکنی (همون آرزوت)

حاجت با گاری و فرغون خواستی خالی کنی بیشتر از ۱۴ تا نشه (یعنی من ۱۴ تا حاجت بیشتر نمیگم و هدیه به ۱۴ نفر میکنم بنیابت از ۱۴ شهید _یا ۱۲ شهید و دو فوت شده مثلا مادربزرگ پدر مادر از دنیا رفته یا ۱۰ شهید و ۴ میت اینا دیگه سلیقه ایه)

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چه خوب که به این تاپیک رسیدم

من هستم

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤
2728

بچه ها یک باطل السحر قوی هم قرار میدم برای کسانی که مشکلات متافیزیکی دارند 

تا ۴۷ روز هرروز بخوانید ۳ مرتبه حمد + هرکدام یک مرتبه سوره های توحید و فلق و ناس

راستی خواستم بگم اون چله ایی بود که برای رفع سنگینی و طلسم بود رو من چند روز انجام دادم بعد یکی از نزدیکانم فوت‌کرد منم نتونستم بخونم متاسفانه اتفاقات بدی برامون افتاد

خواستم بگم دوستانی که شروع میکنن تا آخرش و برن

وقفه نندازن

❤ برای توی سایت، ول چرخیدن😂 برای دکمه ی ،حذفیدن😂  برای کاربریم، کاربریت، کاربرامون😂  برای تعلیقی ها، که جون میدن😂 برای لایک و پست و تاپیک  و تعلیقی/ برای حسرتای پر، بازدیدی/برای نمک یا شکر حلیم و دریا/برای تاپیک های منشوری/ برای کاربرای مرد و جنگ و دعوا /برای بچه مچه های کنکوری/ برای کاربری و احتمال انقراضش😁 برای مادره سلیطه بازش/برای شوهر و خانواده اش/فقط طلاق فقط طلاقه، ادامش/برای چهره های غمگینه کاربرامون/برای دروغ هایی که بر ملا شد/برای باردارای پا به ما مون/برای شام و ناهارا چی دارین؟/برای مجرد و اسب سفیدش/برای ساقیم، ساقی ات، ساقیامون/ برای کاربرای تعلیقی/برای داستانای دروغی/ برای شوهرت، خواهر شوهراتون/برای فحش و ، آقایی گفتناتون/  برای کاربرای دلشکسته/برای پست های طوماری/برای تاپیک های ماورایی/برای سیزده ساله های بچه دارو/برای مادرای خانه دار و❤️ برای تمام روشن فکریامون/برای مدال گزارش گرامون/ برای پلو پز و سم خالص/برای آرامش ، دلامون/برای وقیح و کارناپسندش/برای کاربرای بالا بلندش/برای برای سارا و مریمامون/برای جعفر و غلام و ممدامون/برای شوهر جنتلمن اتون/برای آرامش کاربرامون/برای شوهرم، شوهرت، شوهرامون😂‌😂👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇برای همه به جز نی نی یارا و مونا تهرانی 😏😂😂😂😂😂😂❤️الهی حال دلتون همیشه خوب باشه❤
چه خوب که به این تاپیک رسیدم من هستم

عزیزم میتونی از همین امروز شروع کنی 

2740
راستی خواستم بگم اون چله ایی بود که برای رفع سنگینی و طلسم بود رو من چند روز انجام دادم بعد یکی از ن ...

باطل السحری که الان گذاشتم بخونید برون ریزی کمتر و تاثیر بیشتر داره

عزیزم میتونی از همین امروز شروع کنی 

باید تعدادشم اعلام کنیم؟

خدا خیرتون بده ، خیر از جوونیت ببینی 🙏🌹

من از وقتی تاپیک قبلی شما رو دیدم تا حالا ۳ دوره ختم ۱۲۴۰۰۰ صلوات رو طبق روشی که گفتین انجام دادم و الان وسط ختم چهارمم که به لطف خدا حاجتم رو گرفتم

باطل السحری که الان گذاشتم بخونید برون ریزی کمتر و تاثیر بیشتر داره

همین بود که گذاشتید

راستش میترسم دیگه انجامش بدم

میترسم یه روز یادم بره یا مثل دفعات قبل اتفاقاتی بیفته که نتونم ادامه بدم

راستی یه چیز دیگه هم بگم من چند بار تاپیک‌صلوات شما رو خوندم و نیت کردم که ختم و شروع کنم دو باری که نیت کردم هر دو بار برام  فردای اون روز یه تسبیح از مکه آوردن😍

ولی من متاسفانه نتونستم ادامه بدم

این بار دعا کنید بتونم تا آخرین صلوات ها رو بگم

چطوریه ؟ سرم درد میکنه نمیتنم بخونم ولی منم هستم لایک  کنین گمش نکنم

عزیزم طبق نیتی که نوشتم نیت کن و شروع کن

2706