2737
2739
عنوان

کم کاری تیروئید در دوران بارداری کمکککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 207007 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها من تازه وارد سایت شدم . خواهش می کنم کمک کنید. هفته نه بارداری فهمیدم کم کاری تیروئید با ...

سلام عزیزم .چتدسال از پستت کذشته.منم الان مشکل شما رو دارم.می خوام بدونم رو جنینتون خدای نکرده تاثیر داشت ؟خیلی نگرانم😭

خدایم💜فرزندانم💜وطنم💜
2728
من توازمایش قبل بارداری زیر2بودم  بعدتوبارداری قبل عیدحدودهفته 5که ازدادم شد2.53 دکترزنان گفت ...

سلام دوست عزیز میشه پاسخ سوال منم بدی

منم هفته ششم بارداریم تیروییدم ۲.۶ بود ولی بعد از اون هیچ دکتری به من نگفت که نرمال نیست و یا آزمایش رو تکرار کنم.

شما دارو مصرف کردی؟آزمایش رو تکرار کردی؟

برای بچتون خدای نکرده مشکلی ایجاد نکرد؟

سلام دوست عزیز میشه پاسخ سوال منم بدی منم هفته ششم بارداریم تیروییدم ۲.۶ بود ولی بعد از اون هیچ دکت ...

سلام بله بهم قرص دادن مصرف کردم البته فوق تخصص غدد رفتم یبار دیگه ازمایشم روچک کردم نزدیک ۴شددیکه قرص داد بهم بچمم مشکلی نداره 

خودمم دیگه لووتیروکسین میخورم 

وخدایی که بشدت کافیست
2738
سلام.من هفته هفتم بارداری هستم و متوجه کم کاری تیروییدم شدم ، عدد tsh در نتیجه آزمایشم 6 بود و الان ...

سلام عزیزم‌خوبی؟من‌الان روز اول هفته ی هفتم بارداری اولم هستم و‌متوجه شدم تی اس اچم ۹/۵۲ است.

خیلی نگرانم.گویا شما سه سال پیش این پستو گذاشتین.

همه چی براتون خوب پیش رفت؟بچه سالمه انشالله؟

سلام من هفته 10 فهمیدم تیروید دارم قرص خوردم تیروئید  رو5.71 بود بعد از یک ماه ازمایش دادم شد 4.50دکترگفت باید دو میشذ دوباره دوز قرص عوضکرده به حای صب گفت  عصر بخورم  شاید مشمل معده دارم و خوب جذبنمیشع  فقطگفت خوردم تا نیم ساعت چیز نخورم  هرروز  لووتیروکسین 50 یکی فقط پنج شنبه جمعه دوتا بخورم الان کلی استرس دارم چرا  با خوردن قرص تغییز انچنان نکرده الان 16 هفته ام

من به خیال خودم کلی آزمایش قبل از بارداری دادم و مثلا خواستم با آمادگی قبلی باردار بشم . وقتی فهمیدم ...

عجب دکتر بیشعوری بوده اینجوری ته دلت رو خالی کرده،الان ازین کامنت حدودا هفت سال گذشته،فرزند گفت مشکلی در یادگیری ندارن انشاالله؟من هفته ۸ بارداری فهمیدم تیروییدم کم کارع،tsh ام ۷ بود و کلی استرس کشیدم ولی دکتر غدد گفت دارپا رو‌مصرف کن و مشکلی پیش نمیاد،هنوزم استرس دارم و هی تو نت میچرخم.اگه پیاممو میبینی لطفا جواب بده دلم آروم بگیره