2733
2739
عنوان

کم کاری تیروئید در دوران بارداری کمکککککککککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 207132 بازدید | 130 پست
منم قبل بارداری نتیجه آزمایشم خوب بود بعد بارداری تو هفته 5 (اوایل بارداری) مقدارش برای من شد 19!!!! ...

سلام عزیزم ببخشین شما زایمان کردین؟بچتون به امید خدا سالمه؟آخه من دو ماهه حامله بودم تیروئیدم شد0.1 بعد ماه سوم الن شده 11 الان استرس دارم که نکن بلایی سر بچم بیاد😣😣😣😣

همیشه خدا هدیه های بزرگ و تو گرفتاریهای بزرگ به بندش عطا می کنه، خدایا شکرت ،از لطفت هیچوقت نا امید نمی شم.

سلام. من هفته یازده بارداری هستم اول تیروییدم ده بود روزی نصفه قرص وجمعه ها یه کامل میخوردم اما بعد که دوباره آز دادم باز 6،2 بود رفتم دکتر غدد دژ قرصم رو زیاد کرد هر روز یه دونه کامل، به جز جمعه. 

اما من نگرانم نکنه رو هوش بچه ام اثر سو بذاره

خواهش میکنم کمکککککک؟؟

28سالمه باورم نمیشه یعنی منم دارم مامان میشم. خدا رو شکر
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خوشحال میشم بازم اگه کسی تجربه ای داشت در جریانمون بزاره.

عزیزم.از بچت چه خبر؟ سالمه که انشالله؟

اسیر ناتوان منم؛امیر مهربان تویی   بکن هرآنچه می کنی رضای من رضای تو     خدایا شکرت                                                                                                                                                                                      
سلام. من هفته یازده بارداری هستم اول تیروییدم ده بود روزی نصفه قرص وجمعه ها یه کامل میخوردم اما بعد ...

عزیزم قرصت چند میلیگرمه؟ یک دهم میلیگرم یا ۵۰ میکروگرم؟

اسیر ناتوان منم؛امیر مهربان تویی   بکن هرآنچه می کنی رضای من رضای تو     خدایا شکرت                                                                                                                                                                                      
2742
مروارید جون نگران نباش با این عدد tsh اگه باردار نبودی و تصمیم به بارداری هم نداشتی دکتر بهت دارو نم ...

چرا عزیزم البته که زیاده درسته میخوای بهش ارامش بدی ولی اطلاعات غلط نده لطفا چون من قبل بارداری ۵/۲ بودم و دکتر اجازه بارداری بهم نداد تا ۲ ماه بعد که به زیر ۳ رسید 

تیرویید خیلی مهمه الان که باردارم و آزمایش دادم ۱/۹ بود دکتر گفت خوبه و هر ماه باید ازمایش بدی 

اما چون زود فهمیده مسئله ای نیست و میتونن زود درست کنن

2738

سلام دوستای گل.

من الان هفته 34 بارداری رو رد کردم جواب آزمایشاتم نشاندهنده کم کاری تیروییده خیلی استرس دارم دوباره فرستادنم برا آزمایش مجدد که جوابش دوروز دیگه میاد بنظرتون مشکلی برا نی نیم پیش میاد.

Tsh 4.0چهار

T4 9.7 نه ممیز هفت دهم

T3 206 دویست وشش

Ferritin  20 بیست

خواهش میکنم اگه کسی چیزی میدونه بگه خیلی استرس دارم دکترمم هی میگف انشالله که چیزی نیس آزمایش دوباره بده بعد . دارم دق میکنم😢😢

چرا عزیزم البته که زیاده درسته میخوای بهش ارامش بدی ولی اطلاعات غلط نده لطفا چون من قبل بارداری ۵/۲ ...

من توازمایش قبل بارداری زیر2بودم 

بعدتوبارداری قبل عیدحدودهفته 5که ازدادم شد2.53

دکترزنان گفت خوبه 

ولی خودم میگم نکنه مشکلیه 

بنظرت خوبه؟الان 8هفتمه

میخوام شنبه دوباره تکرارکنم اگه کمکارباشه میره بالاتردیگه درسته؟بعدببرم غدد

نمیدونم چرااسترس تیروییددارم بااینکه کمکارنبودم 

کیستای کلوییدتوتیروییدم هست همش میگم نکنه اوناتوبارداری باعث اذیتم بشه

وخدایی که بشدت کافیست
من توازمایش قبل بارداری زیر2بودم  بعدتوبارداری قبل عیدحدودهفته 5که ازدادم شد2.53 دکترزنان گفت ...

فقط آرامش داشته باش اصلا استرس نگیر چون خود استرس اثر منفی رو بدن میزاره آره زیر ۳ خوبه دکترتم که راضیه پس راحت باش ایشالا همه چیز خوبه 

سلام دوستان

من هفته 13 فهمیدم کم کاری دارم و دکتر بهم لوکسین داد. ولی الان میترسم روی رشد مغزی جنین اثر گذاشته باشه 😢 از کجا میتونم مطمئن بشم که چیزی نیست؟ 

در ضمن من تستای قبل از بارداری رو دو سال پیش از بارداری داده بودم! و دیگه دکتر واسم ننوشت! 

این تاپیک قدیمیه و خیلی از خانوما الان بچه هاشون دنیا اومدن 

چند نفر سوال کردن اما کسی بهشون جواب نداد

لطفا جواب بدید خانوما

اونایی که بچه هاشون به سلامتی دنیا اومدن و مشکلی نداشتن جواب بدن که بقیه حداقل از نگرانی دربیان 

2706