2737
2739
عنوان

واسه ریز‌ش موهام رفتم پیش عطار معروف شهرمون

| مشاهده متن کامل بحث + 182 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رفتم مشکلی نداشتم 

هیچی برات تجویز نکرد شامپو اینا؟

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              
رزماری زدم یکم ریخت موهام 

برو دکتر ازمایش بده  شاید بخاطره تیروئید یا ویتامین های بدنت باشه، احتمالا منشع درونی داره ک اگه اونو درمان نکنی هر چقدر هم براش هزینه کنی فایده نداره

You can't stop me lovin' myself🍓
2742
حالا من دیگه سشوار نمیزنم موهام نم داره میبافم خسته شدم از موی کوتاه

تنبلی تخمدان نداری؟ 

زنده باد کشور عزیزم ایران زمین.         ❤️🤍💚                  آن‌ها که اهل صلحند بردند زندگی را/وین ناکسان بمانند در جنگ زندگانی…/ بشری که حق اظهار عقیده و بیان اندیشه خود را نداشته باشد، موجودی زنده به شمار نمی رود/ خواهشا افراد خشک مذهب و افراطی روی پیام من ریپلی نزنن ممنونم /به کوروش به آرش به جمشید قسم به نقش و نگار تخت جمشید قسم که ایران همی قلب و خون من است گرفته ز جان از وجود من است بخوانیم همه این جمله در گوش باد…چو ایران نباشد تن من مباد  بدین بوم و بر زنده یک تن مباد…
2738
حالا من دیگه سشوار نمیزنم موهام نم داره میبافم خسته شدم از موی کوتاه

منم هر چی دکتر رفتم اوکی نشد

اخر شوهرم رو راضی کردم کچل کردم چند بار

ریزشش خوب شد

از اون به بعدم همیشه پسرونه هست

بلند کنم دوباره میریزه 

نه فقط پرولاکتینم بالا بود که با قرص اومد پایین  دوباره بعد عید میرم آزمایش هرمون میدم

منم پرولاکتینم رفته بالا 

بجز ریزش مو شما  علائم دیگه ای هم داری؟

من خیلی سر درد دارم

زنده باد کشور عزیزم ایران زمین.         ❤️🤍💚                  آن‌ها که اهل صلحند بردند زندگی را/وین ناکسان بمانند در جنگ زندگانی…/ بشری که حق اظهار عقیده و بیان اندیشه خود را نداشته باشد، موجودی زنده به شمار نمی رود/ خواهشا افراد خشک مذهب و افراطی روی پیام من ریپلی نزنن ممنونم /به کوروش به آرش به جمشید قسم به نقش و نگار تخت جمشید قسم که ایران همی قلب و خون من است گرفته ز جان از وجود من است بخوانیم همه این جمله در گوش باد…چو ایران نباشد تن من مباد  بدین بوم و بر زنده یک تن مباد…
چکار کردی

والا فعلا میرم پیش دکتر پوست و مو، مزوتراپی نوشته

بعد عید میخوام برم انجام بدم ببینم تأثیر داره