2737
2734
عنوان

درمان پرولاکتین بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 315724 بازدید | 371 پست
عزیزم اگه تا اون زمان خوردی پس پرولاکتینت دلیل سقط نبوده .. دارو گیاهی نه والله فقط رازیانه و اویشن ...

سلام وقت بخیر ببخشید آویشن و زیره دم کردنی هم برا بالا بودن پرولاکتین ضرر داره ؟

سلام.پرولاکتین منم بالاس.واسم کاربرلین 5% دادن.هر سه روز نصف میخورم.ولی الان 3 ماهه واسه بارداری اقد ...

سلام ببخشید شما مشکلتون حل شد؟ چون من الان درگیر هستم گفتم بپرسم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام منم پرولاکتینم بالاست من اولین باری که رفتن دکتر ۴۰۰بود بعد ۳ ماه رفتم شده بود ۱۰۰دکترم تعجب کر ...

سلام ببخشید دارو رو زیر نظر دکتر مصرف کردید؟ تاثیر منفی نداره ؟

2728
2740
پرولاکتین من روی ۱۷۷۳بوده چیکار کنم . از سینه م نه ترشح میاد ن چیزی .   وقتی رفتم ازمایش ...

قبل از انجام آزمایش پرولاکتین باید یسری نکات رو رعایت کنید،شب قبل رابطه جنسی نداشته باشید خونگیری هم حداقل ۲ ساعت پس از بیداری باید باشه درضمن شب قبل باید بدون استرس و راحت خوابیده باشید و سینه تحریک نشن و سوتین نپوشید 

دوستان عزیزم سلام.من تازه عضو نی نی سات شدم.منم 2 ماه اقدام کردم برای بارداری اما ناموفق بود.پریودها ...

قبل از آزمایش پرولاکتین ینی شب قبل نباید رابطه داشته باشین و خونگیری باید حداقل ۲ ساعت بعداز بیداری باشه عزیزم