2733
2734
عنوان

درمان پرولاکتین بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 315726 بازدید | 371 پست

پرولاکتین من روی ۱۷۷۳بوده چیکار کنم . از سینه م نه ترشح میاد ن چیزی . 

وقتی رفتم ازمایش ۲۴ساعت قبلش رابطه جنسی داشتم بعدم ک تا از خواب بیدار شدم  نیم ساعت بعدش خونگیری شد ب نظرتون دلیل این همه بالا بودنش اینا بوده؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام دوستای خوبم. من رفتم دکتر سینه هام رو چک کرد و ازش یه مایع شیری رنگ اومد بیرون دکتر آزمایش پرو ...

سلام کی باردار شدی شما .پرولاکتین چی شد 

خدایااااا شکرت واسه داده ها و نداده هات.....خدایا عزیزانمو در پناه خودت حفظ کن خودت یار و یاورشون باش.یا الله

منم لکه بینی دارم و ازمایشم پرولاکتین 5.5 بود نرمالش 4. باید قرص داستینکس خارجی مصرف کنم ولی هر داروخانه رفتم گفتن نایابه. داروخانه امام رضا هم رفتم نداشت. کسی میدونه از کجا میشه پیدا کرد؟ من مشهد هستم. 

2742

سلام خانم ها یعنی کسی نیست تو سایت هرجا نوشتم کسی نشد که جواب بده ب من توروخدا جواب بدین خیلی نگرانم اخه

من بخاطر عفونت واژن رفتم پیش دکتر !دکتر کلی ازمایش نوشت تو ازمایشم مشخص شد پرولاکتینم ۶۸۰.بود بهم داستینکس خارجی داد اونم کم اثر میکرد بعد ی خانم بود دکتر واسم تعریف کردن من رفتم اونجا خواست واسم ازمایش بنویسه رفتم پرولاکتینم ۵۵۰شده بود بعد خانم دکتر واسم ۲ماهگی برموکریپتین دا  دوماه پریودام منظم شد ولی حین خوردن قرص برموکریپتین ۳تا امپول ویتامین دی زدم بعد رفتم ازمایش دیدم پرولاکتینم حین خوردن برموکریپتین ۹۸۰شده حالا میخام لیلشو بهم بگین لطفا

نمیدونم اون امپول بالا برده

نمیدونم برموکریپتین اثر نکرده

یا میشه باردار بشم بالا رفته باشه 

توروخدا جواب بدین؟؟؟؟؟؟

سلام خانم ها یعنی کسی نیست تو سایت هرجا نوشتم کسی نشد که جواب بده ب من توروخدا جواب بدین خیلی نگرانم ...

وای چرا رفته بالا؟متم داستینکس مصرف کردم از نادم خداخدا میکنم پایین اومده باشه

فاتحه بخونیم واس اونی که فکرمیکنه خیلی مهمه اما مرده ای بیش نیش.😂😂😂فاااتحه.
سلام خانم ها یعنی کسی نیست تو سایت هرجا نوشتم کسی نشد که جواب بده ب من توروخدا جواب بدین خیلی نگرانم ...

سلام عزیزم.خوبی؟؟؟

منم پرولاکتینم بالاست...داستینکس مصرف میکنم..مال من اولش 48بود 6ماه دارو خوردم هم ترشح شینه قط شد هم پری منظم شد...بعد عید بازم شروع شد منتها دارو داستینکس پیدا نمیکنم دکتر هم میگه کابرگولین ایرانی فایده نداره صبر کن دارو بیاد...خیلی ترشح شیر دارم...و مثل شما نگرانم...

ببین تا موقعی که قشنگ درمان نشدی بچه دار نشو

2738
سلام عزیزم..شما داستینکس رو تازگیا پیدا کردی؟؟؟من دوماهه میگردم نیست ....

نه خیلی وقته فکرکنم 4ماه میشه.پرولاکتینت نرمالش چندباید باشع؟

سلام عزیزم..شما داستینکس رو تازگیا پیدا کردی؟؟؟من دوماهه میگردم نیست ....

دقیق نمیدونم ولی فکر نکنم ویتامین دی باعث بشه پرولاکتین بره بالا...در کنار درمان بهت ویتامین دی و ای میدن...شاید ویتامین دی خیلی پایین بوده..ولی اینه امپول زدی رو نمیدونم.چون مال منم خیلی پایینه ویتامینم قرص میخورم..برموکریپتین. ایرانی زیاد تاثیری نداره شنیدم...البته بستگی به بدن ادما داره...من خودم دارو ایرانی رو نمیتونم تحمل کنم حالت تهوع و سرگیجه میگیرم...ولی خیلیا هستن میخورن و میسازه...دوستم مثل من هورمونش بالا بود الان دوتا بچه داره...

نه خیلی وقته فکرکنم 4ماه میشه.پرولاکتینت نرمالش چندباید باشع؟

تو ازمایش من نرمالش زده 5--35

که مال من الان 70هست...

تو ازمایشگاه دولتی دادم 100بود دکتر ازمایشگاه کلی سوال ازم پرسید.. هی میخاست تکرار کنم که گفتم بالا هستم همیشه..دکترم گفت چرا رفتی دولتی برو خصوصی بده...

الانم رفتم گفتم دارو پیدا نمیکنم به درک دارو ایرانی بنویس گفت نه برو دوباره ازمایش بده ببینم اگه خیلی زیاد نیست صبر کن تا دارو بیاد ...به خدا خسته شدم انقدر پولل ازمایش و دارو دادم..اصلا درک نمیکنه..داستینکس شده بسته ای 50تومن😢😢😢 

تو ازمایش من نرمالش زده 5--35 که مال من الان 70هست... تو ازمایشگاه دولتی دادم 100بود دکتر ازمایشگا ...

من گرفتم دونه ای 30تومن.از لواسان

4ماه پیش رو خدا رحمت کنه🤕🤕🤕🤕 هفته قبل یکی رو پیدا کردم شرکت پخش دارو بود گفت بسته ای 50 که من ا ...

چرا خب پلم هستن دیگ

2706