2737
2734
عنوان

درمان پرولاکتین بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 315724 بازدید | 371 پست
عزیرم دچار خارش بدن شدم،بعد از مصرف یکماه،مشکل پیدا کردم. شنبه میرم دکتر. انگار زیر پوستم یه چیزی ...

سلام شما کابرگولین خوردین؟من از خرداد تا دی 97 خوردم بعد قطع دارو احساس میکردم یه چیزی زیر پوست شکمم راه میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام شما کابرگولین خوردین؟من از خرداد تا دی 97 خوردم بعد قطع دارو احساس میکردم یه چیزی زیر پوست شکمم ...

اره،منم هنین طور بودم،از روزی قطع کردم این قرصو،اون حرکت زیر پوستی خوب شد

سلام ... واوووووووووووو رفقااااااا من چن روز پیش رفتم آز هورمونی دادم،دیدم پرولاکتیم 540 یعنی بالاس ...

عزیزم چیزی نیست خودتو نگران نکن اگ از سینا شیر بیاد دارو میده اگ نه ک قرص مدفرمین میده بهت میگم چی نخور 

2728

سلام منم پرولاکتینم بالاست من اولین باری که رفتن دکتر ۴۰۰بود بعد ۳ ماه رفتم شده بود ۱۰۰دکترم تعجب کرد چطور اوردم پایین بعدش هم رفتم ۶۳بود دارو داد گفت بعد ۳ ماه باز بیا ناباوری هم دارم بخاطر این هورمون من از گیاه دارویی پنج انگشت استفاده میکنم معجزه هست 

2740
سلام منم پرولاکتینم بالاست من اولین باری که رفتن دکتر ۴۰۰بود بعد ۳ ماه رفتم شده بود ۱۰۰دکترم تعجب کر ...

عه منم دارم میخورم اما قرص ویتاگنوس رو یکی صبح یکی شب...پس خودش تنظیم میکنه؟

خدا جونم خودت دستمو بگیر....درد دادی صبرم بده😢😥برای مامان شدنم یه صلوات هدیه به حضرت زهرا برام بفرس دوست گلم....اللهم صل علی محمد و ال محمد
سلام،من ازمایشای هورمونی دادم ولی هنوز دکتر رو نشون ندادم پرولاکتینم 70 بود نرمالش زده تا 28،یه سری ...

سلام عزیزم شمامجددآزمایش دادی؟پرولاکتینت پایین اومده بود؟

2706