2733
عنوان

🤰🤰🤰مامانای آذر ماهی بیاین دور هم باشیم🤰🤰🤰😉😉🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 66 پست

زایمان منم به تاریخ سونو۳۰اذر 

ولی من چون سر دخترمم چهل هفتم کامل شدو دردم شروع نشد 

احتمال اینکه اینطوری بشم هست دکتر گفت نهایت تا۴دی صبر میکنیم بعد امپول فشار 

سیسمونیم که پسرم نداره چون بچه دومه 😂فقط این هفته یا هفته دیگه بریم براش لباساشو تکمیل کنیم بقیه وسایلم وسایل ابجیشو براش نگه داشتم😅😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دکترم گفت ریزه  وزنش 2700بود 37هفته و 4روزمه  وزن جنین شما چقدره؟از شانس بدم سرماخوردگم ...

فکر نکنم خب بعضی از بچه ها ریزه میزه هستن بعد از به دنیا اومدن دیگه ماشاالله گنده و توپولو میشن😊

چشم به راهت هستم چشم و چراغ خونم مواظب خودت باش نفس مامان یه مامان ۱۴۰۱ هستم🥰🧿♥️
ممنون و همچنین. منم سر این استراحت دوماه اخر کلا درازکشیدم همش اصن نمیتوتم راه برم پا و کمرم قفل م ...

دقیقا منم یهو یه رگ از کمرم میگیره میزنه به پام ضعف میکنم 

سر دخترم خیلی اوکی بودم ولی الان خیلی داغونم😂😂😂

فکر نکنم خب بعضی از بچه ها ریزه میزه هستن بعد از به دنیا اومدن دیگه ماشاالله گنده و توپولو میشن😊

ولله مادرشوهرم که می‌گفت شوهرم ۲کیلو و ۲۰۰ بوده 

الان ماشاالله ۱۰۰ کیلو و قدش ۱۸۰

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید
دکترم گفت ریزه  وزنش 2700بود 37هفته و 4روزمه  وزن جنین شما چقدره؟از شانس بدم سرماخوردگم ...

من سونو وزن ۳۲هفته رفتم ۱۸۰۰بود سونو دیگه ای ننوشته برام.

نگران نباش تو این دو هفته به ۳کیلو میرسه انشالله

من خودم بشخصه از بچه های ریز میترسم فقط برا اولش ک فک میکنم نمیتونم بغلش کنم

ولی دوستانم دیدم ک بچه های ۲ونیم کیلوشون چقد راحت بزرگ کردن.

بچه اولم ۳کیلو نیم بود ولی الان اصن درشت نیس نسبت ب همسناش حتی لاغره تا حدودی

رشد بچه ب وزن تولدش ربطی نراره زیاد 

ب شیر خوردن و رسیدگیتی بعدش بستگی داره

پس نکران نباش

من دوهفته کل خونه ریختیم بیرون  چون بارداری همش استراحت بودم.   یا زیاد به خودم فشار نمی‌آوردم چون بعد شیش سال قسمت شد  با وجود جواب کردن دکترا خدا نصیبمون کرد 

دیگه این دوهفته  خونتکانی داشتم  البته بیشتر همسرم انجام دادن دیگه امروز ان شاءالله بیاد خونه چیدمان تموم میشه  

خریدها انجام شده چه خرید خونه چه بچه   وهم خریدهای بعد زایمان خلاصه مهمون میاد دیدن یا جشن هفت روزگی     ده روزگی یه جا میگیریم خرید ها انجام شده  

مادرشوهر جان هم میاد شهرمون. چند روزی هست البته قوت قلبی میشه چون مامان خودم  فوت شد  نشد این روزارو ببینه   

الان اوضاع جسمی و یا فعالیتهای دیگه کنار اومدم  ولی خب هر چی به تایم زایمان نزدیک میشم خلع نبودنش  برام سخته 

مدرس قنادی به صورت آنلاین هستم 🌺پسرم ودخترم  وهمسرم تنها سرمایه های زندگیم هستن  بدست آوردن هر کدومشون معجزه ای بود در زندگیم..منتظر بدنیا اومدن دختر عزیزم هستم 
اره خیلی سخته من الان سنگینم شما که هفتتون بیشتره حتما سنگین تر هم هستین من فقط با فکر این که این رو ...

من استرس به دنیا اومدنش گرفتتم که یعنی میتونم 

با خودم میگم الان جاش بهتره شاید بدنو اینام درد بگیره ولی باهام کار نداره😅

من سونو وزن ۳۲هفته رفتم ۱۸۰۰بود سونو دیگه ای ننوشته برام. نگران نباش تو این دو هفته به ۳کیلو میرسه ...

انشالله صحیح و سالم به دنیا بیان 

ممنونم واقعا امیدواری دادید بهم 

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید
سزارینی هستید؟ من دکترم فقط امپول و شیافم و قط کرد ولی پیاده روی و ورزش گف لازم نیست. گف ۱۰روز دیگ ...

آره عزیزم  سزارینم 

من آمپول وشیاف استفاده نکردم تو بارداری   

مدرس قنادی به صورت آنلاین هستم 🌺پسرم ودخترم  وهمسرم تنها سرمایه های زندگیم هستن  بدست آوردن هر کدومشون معجزه ای بود در زندگیم..منتظر بدنیا اومدن دختر عزیزم هستم 
زایمان منم به تاریخ سونو۳۰اذر  ولی من چون سر دخترمم چهل هفتم کامل شدو دردم شروع نشد  احت ...

چ جااالب.

ولی من برعکس شما فک میکنم ب ۳۹هفته هم نرسم اخه بچه اولم تو هفته ۳۸ دنیا اومد

انشالله ک زایمان اسونی داشته باشیم

من استرس به دنیا اومدنش گرفتتم که یعنی میتونم  با خودم میگم الان جاش بهتره شاید بدنو اینام درد ...

منم گاهی وقتا میترسم میگم از هرجایی که بخواد بیاد قراره من خیلی دردم بگیره چه طبیعی چه سزارین

چشم به راهت هستم چشم و چراغ خونم مواظب خودت باش نفس مامان یه مامان ۱۴۰۱ هستم🥰🧿♥️
2706