2733
عنوان

صرفا درددل

88 بازدید | 13 پست

سلام دوستان ی وقتایی بعضیاتون میاید تاپیک میزنید خواهر ندارم راهنماییم کنید بچه ها من خواهر دارم مادر دارم اصلا خانواده خوب دارم ولی از اونجایی ک همیشه ی ولی هست بچه ها من ازدواج موفقی نداشتم .

ی سری چیزا هست آدم به خونوادش نگه بهتره برای اینکه اونا واقعا غصه میخورن و من راضی به این امر نیستم.

بچه ها دلم خیلی گرفته   

تقریبا ۱۲ ساله ازدواج کردم سنتی. با شوهرم تفاوت خیلی داشتیم سر همین خب بحث های زیادی داشتیم. 

همه جوره ساختم.همه جوره هرچی دیدم ریختم تو خودم برای حفظ ظاهر . مشکلات مالی داشتیم ولی بسیار مدیریت کردم تا جایی ک الان هیچ مشکل مالی ک نداریم نسبتا وضع خوبی داریم. شوهرم یکی دوباری سرو گوشش جنبید فهمیدم و فقط گریه کردم و معذرت خواهی کرد و اظهار پشیمونی و بخشیدم.

ی بچه اوردم و دومین بچمو باردارم. 

مشکلم اینه هیچ عشقی تو زندگیمون نیس هیچ محبتی

پول هست خونه هست ماشین هست خداروشکر فرزند سالم هست ولی دل خوش نیس 

من خیلی چیزا تحمل کردم خیلی صبورم اما احساس میکنم به خودم ظلم بزرگی کردم داغونم 

نمیدونم درک میکنید بچه ها یا نه ولی هیچ چیزی منو خوشحال نمیکنه هیچ چیزی بهترین سفر بهترین خرید بهترین مراسم ها هیچچچچچ 

از کی من اینجوری شدم

بچه دوممو ک باردار شدم با توجه به اینکه بچه اولم ی مقدار شیطون بود و از صفر تا صدش با خودم خونوادم گفتن نمیخاستی دیگه ولی هیچ کس از دل و خلا های عاطفی من خبر نداره خودمو اینجوری سرگرم کردم و عشق و با بچم تجربه میکنم

حالم بده مشاور خوب اطرافم نیس. اصلا به طلاق فک نمیکنم راهکاری دارید؟

نمی خواهی خانواده ات از مشکلاتت با خبر بشن چون باعث ناراحتیشون میشی،بهت افتخار میکنم،معلومه مستقلی،مرد کامل هم وجود نداره ،ولی آنقدرها هم مشکلی نداری که به طلاق فکر کنی ،بزار زایمان کنی ،کمکی بگیر یا از شوهرت یا خانواده ات بچه ها را کمی نگه دارند،کلاس های متفرقه برو ،کار هنری یاد بگیر،خیلی اثر داره توی روحیه

نمی خواهی خانواده ات از مشکلاتت با خبر بشن چون باعث ناراحتیشون میشی،بهت افتخار میکنم،معلومه مستقلی،م ...

حالم از کلمه مستقل بهم میخوره 

چقد از همه شنیدم ک آفرین مهسا مستقله مهسا ی پا مرده مهسا ی چیز دیگس 

چقد همه به من دلگرمن. و چقد من داغووووونم

مشکلی ندارم ک دلیل محکمی برای طلاق باشه ولی زندگی و دل خوشم ندارم انگیزه ندارم خیلی شبا با صورت خیس میخابم حسرت بغل از روی دوست داشتنو دارم حسرت ی پیام محبت آمیز و خیلی حسرتای دیگه احساس میکنم افسردگی گرفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه اعتقادی که دارم اینه که آدمی که خودش از دست داده ،هیچی نمیتونه جاشو پر کنه ،یه مدت طولانی نیاز داری که به خودت توجه کنی ،مسائل روحی خودت درمان کنی ،مسئله شما عین این میمونه که بخوای دل درد یه بچه رو با نشون دادن یه اسباب بازی خوب کنی ،فقط سرگرمش کنی که یادش بره ولی درد که با این چیزا خوب نمیشه  هیچکسم تو این مسیر نیست ،همراهیت نمیکنه ،راهیه که هر کسی تنها باید بره ولی اگر سختیش تحمل نکنی و نری ،این سیکل تا اخر عمرت تکرار میکنی

یه اعتقادی که دارم اینه که آدمی که خودش از دست داده ،هیچی نمیتونه جاشو پر کنه ،یه مدت طولانی نیاز دا ...

آخه چیکار کنم؟ درموندم درموندم درموندم   

اگر بخام سر اصولم وایستم باید با شوهرم بحث کنم اگر نکنم ک الان اینجوریه خودم داغونم 

حالم از کلمه مستقل بهم میخوره چقد از همه شنیدم ک آفرین مهسا مستقله مهسا ی پا مرده مهسا ی چیز دیگس چق ...

به نظرم مستقل هستی ولی از نظر روحی خودتو ول دادی،حدس میزنی افسرده ای خب،برو روانشناس ،بهتر راهنمایی میکنه و اینکه مراقب باش افسردگی مادر روی روحیه بچه ها هم اثر میزاره

هر کی تاپیک منو میخونه فقط بگم ک گول ویترین زندگی رو نخورید ویترین زندگی من یکی از قشنگ ترین ویترین هاست خیلی حسرت زندگی منو میخورن ولی کی از دلم خبر داره از تنهایی هام 

به نظرم مستقل هستی ولی از نظر روحی خودتو ول دادی،حدس میزنی افسرده ای خب،برو روانشناس ،بهتر راهنمایی ...

بعد ۱۲ سال زمانه کمی نیس ک روحی خودمو ول دادم روحم داغون شده دست خودم نیس. دردم اینه ک به واسطه یکی از اعضای خونوادم ک شناسه ک کارش همین اعصاب و افسردگی هست هیج جا نمیتونم برم چون میشناسنم. و باز هم به خاطر آبروی خونوادم مجبور به تحملم.

به نظرم مستقل هستی ولی از نظر روحی خودتو ول دادی،حدس میزنی افسرده ای خب،برو روانشناس ،بهتر راهنمایی ...

در هرصورت دوست عزیزم ممنون ک اومدی همینکه اینجا نوشتم و گریه کردم بهتر شدم 

آخه چیکار کنم؟ درموندم درموندم درموندم اگر بخام سر اصولم وایستم باید با شوهرم بحث کنم اگر نکنم ک ا ...

عزیزم🥺 پشت گوشی و با تاپیک نمیشه ،با یکی که بهش اعتماد داری و علمش رو داره صحبت کن ،اصل مشکل رو بهش بگو ،مشاوره بگیر ،شاید یه تغییر برخورد و رفتار توی تو ،همسرت و تغییر بده و رابطتتون بهتر کنه ،اصلا نا امید نباش ،کلی راه هست،منم یه مدت همسرم عوض شده بود حتی تاپیکم زدم ولی خب سعی کرد منطقی باشم و رفتارم تغییر بدم از سیاست زنونه استفاده کنم و خوشبختانه جواب داد و مشکلمون حل شد ،برای شما هم حل میشه انشالله

عزیزم🥺 پشت گوشی و با تاپیک نمیشه ،با یکی که بهش اعتماد داری و علمش رو داره صحبت کن ،اصل مشکل رو بهش ...

ممنونم عزیزم

حالا خودم ک داغونم هیچی میترسم ی وقت رابطه من و شوهرم روی بچه هام تاثیر خوبی نداشته باشه. آخه خوشی بچم به رابطه خوب پدرو مادره. خودم ی تنه همه جوره هوای بچمو دارم همه جا میبرمش همه تفریحی همه کلاسی خیلی وقتا باهاش بچه میشم ولی خب من دوس دارم ک شوهرمم باشه ولی.....

ممنونم عزیزمحالا خودم ک داغونم هیچی میترسم ی وقت رابطه من و شوهرم روی بچه هام تاثیر خوبی نداشته باشه ...

اره میفهمم واقعا آدم هر چقدرم یه نفره تلاش میکنه انگار باز هیچی کامل نیست و خانواده تکمیل نشده💔

اره میفهمم واقعا آدم هر چقدرم یه نفره تلاش میکنه انگار باز هیچی کامل نیست و خانواده تکمیل نشده💔

چقد خوب ک حرف دلمو متوجه شدی ایشالا خدا صبرمو بیشتر حالمو بهتر کنه خودش ی گره ای ازم باز کنه .

خیلی محبت کردی ک اومدی و وقتتو برام گذاشتی دوست عزیزم

در هرصورت دوست عزیزم ممنون ک اومدی همینکه اینجا نوشتم و گریه کردم بهتر شدم

خواهش میکنم عزیزم،انشاالله که به سلامتی فارغ میشی و مطمئن باش مردها با افزایش سن،وابستگیشون به همسر و فرزندان بیشتر میشه،موفق باشی❤