2733
عنوان

🤰🤰🤰مامانای آذر ماهی بیاین دور هم باشیم🤰🤰🤰😉😉🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 66 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ان شالله عزیز دلم ممنونم فداتم ان شاالله خیر بچه ات ببینی من فشار بارداری دارم سرکلاژم هستم خیلی نگر ...

سلامت باشی گلم.

چشم حتما دعات میکنم

شماهم حتما ب توصیه های دکترت گوش کن و حسابی هوای خودتو نی نی کوچولو رو داشته باش

تاریخ زایمانم 19اذره  طبیعی  دیروز رفتم سونو گفتن بچه 2هفته رشدش عقبه حالم گرفته ست

من تاریخ زایمانم ۳۰آذر زده.

دکترتون چی گفت؟

انشالله ک مشکل خاصی نیس شاید یه خورده ریزه میزه تره نی نی نازت.

سعی کن خیلی ب خودت برسی

منم وزنگیریم اصن خوب نیس نگرانم

سلام عزیزان 

منم.  -15-14اذر تاریخ زایمان زده دکتر گفت دوشنبه دیگه برم برا نامه زایمانم که اگر اورژانسی ویا زودتر از تاریخ اتفاق افتاد نامه داشته باشم 

مدرس قنادی به صورت آنلاین هستم 🌺پسرم ودخترم  وهمسرم تنها سرمایه های زندگیم هستن  بدست آوردن هر کدومشون معجزه ای بود در زندگیم..منتظر بدنیا اومدن دختر عزیزم هستم 
سلاااام 😃😃 ان شاءالله همگی به خوشی وسلامتی نی نی هاتونو بغل کنید 😍😍 من که کلا بی حااالم بدنم ک ...

ممنون و همچنین.

منم سر این استراحت دوماه اخر کلا درازکشیدم همش

اصن نمیتوتم راه برم پا و کمرم قفل میکنه😕🤣

بعد زایمان کی میخواد ب دوتا بچه برسه الله و اعلم😅😅😅

سلاااام 😃😃 ان شاءالله همگی به خوشی وسلامتی نی نی هاتونو بغل کنید 😍😍 من که کلا بی حااالم بدنم ک ...

اره خیلی سخته من الان سنگینم شما که هفتتون بیشتره حتما سنگین تر هم هستین من فقط با فکر این که این روزا هم میگذره و بعدا برام خاطره میشه دارم خودمو گول میزنم ک شاید زودتر بگذره😃😃

چشم به راهت هستم چشم و چراغ خونم مواظب خودت باش نفس مامان یه مامان ۱۴۰۱ هستم🥰🧿♥️
سلام عزیزان  منم.  -15-14اذر تاریخ زایمان زده دکتر گفت دوشنبه دیگه برم برا نامه زایمان ...

سزارینی هستید؟

من دکترم فقط امپول و شیافم و قط کرد ولی پیاده روی و ورزش گف لازم نیست.

گف ۱۰روز دیگه برم برا معاینه لگن

من تاریخ زایمانم ۳۰آذر زده. دکترتون چی گفت؟ انشالله ک مشکل خاصی نیس شاید یه خورده ریزه میزه تره نی ...

دکترم گفت ریزه 

وزنش 2700بود 37هفته و 4روزمه 

وزن جنین شما چقدره؟از شانس بدم سرماخوردگم دارو نداد دکترم 

بهم گفت هر هفته برم برای سونوگرافی 

البته دیروز فرستاد سونو کالرداپلر 

جفت مشکلی نداره 

یعنی بچه قدکوتاه  و ریز میشه تو بزرگیش؟

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید

مامانی خوشگل،از تهِ قلبم برای همتون زایمان راحت و بچه ی سالم و خوشگل آرزو می کنم

اللهم صل علی محمد و آل محمد

دوست عزیز،من چهارده ساله ک دعا می کنم خدا بهم بچه بده اما هنوز خدا صلاح ندونسته،میشه تو برام دعا کنی شاید خدا حرف تو رو قبول کنه و منم مامان بشم و از این غم بیرون بیام.اگه برام دعا کردی لایکم کن تا هم دعات کنم و هم واست صلوات بفرستم،الهی دلت همیشه شاد باشه
2706