2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم بیشتر بستگی به خودت داره من که تحمل درد رو ندارم اون هم چند ساعت یکی دیگه هم بدم میاد از معاینه دم به دقیقه طبیعی مال اون موقع بود که زنها برا خودشون یه پا کرد بودن نه ما زنهای شهری و زندگی های الان من که سزارین بودم درد هم که هردو دارن و عوارض خواهرم طبیعی خودش گفت بچه اولش خیلی بهش سخت گذشت دومی رو سزارین عروسمون هم همینطور همش میگفتم طبیعی طبیعی چونان محکم رو حرفاش بود درداش که شروع شد میخواست صندلی رو تو سر پرستار خرد کنه برا دومی سز کرد ولی بازهم به خودت بستگی داره 

نفهمیدم چرا باید زیرمیزی بدم؟  جنینم بریچه نچرخیده نامه سزارین گرفتم از دکترم. چرا زیر.میزی بد ...

شهر شما رو نمیدونم گلم ولی من رفتم پیش دکترم منم عین شما سزارینی قشنگ آخر وقت بود بهم گفت چهار میلیون بریز ب حساب منم عین خنگا گفتم مگ هزینه بیمارستان رایگان نیس دیگ چیزی بهم نگفت ترسید جایی درز کنه ولی از هانوادمون هر کی سزارین کرده دکترا ی پولی گرفتن😐💔✌️

عزیزم ببخشید این سوال میپرسم میگن ک بدش دیگ ب اون حالت اولی نیستی میفمی ک چی میگم راس میگن؟؟

نه والا

من از همسرمم پرسیدم گفت تغییر نکرده🙈

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
عزیزم اپیدورال چیه؟

وقتی دهانه رحم ب ۵سانت برسه درخواست میدی دکتر بیهوشی تو کمر امپول تزریق میکنه مثل مُسکِن میمونه و شدت درد کم میشه و قابل تحمل

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️

سزارین اولم خیلی خوب بود اما سز دومم واقعا سخت بود یکی بخاطر فشار دادن شکمم یکی هم بخاطر سوند که چند ساعت زودتر گذاشتن خیلی درد داشت یعنی مردم زنده شدم 15 روز پیش سز شدم 

🌹💐دلم بعضی وقت‌هاخیلی میگیره اما به خدا ک فکر میکنم خیلی آروم میشم چون میدونم هواما داره خدایاهمیشه کنارم باش تنهام نزار 🌹💐
2706