2733
۵ بار فشار آخه واسه چی یه بار بیشتر نبود برای هردو تا بچم 

چه میدونم خدا ازش نگذره پرستار بیشعور لج کرد باهام منم دفع آخر قشنگ هرچی از دهنم در اومد بهش گفتم دیگه نذاشتم فشار بده 

🌹💐دلم بعضی وقت‌هاخیلی میگیره اما به خدا ک فکر میکنم خیلی آروم میشم چون میدونم هواما داره خدایاهمیشه کنارم باش تنهام نزار 🌹💐

دوتا سزارین داشتم هیچ مشکلی هم نداشتم سومی هم خدا بخواد می‌خوام سزارین کنم

گر به دولت برسی مست نگردی مردی ،  گر به ذلت برسی پست نگردی مردی ، اهل عالم همه بازیچه دست هوسند ، گر تو بازیچه این دست نگردی مردی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام عزیزم منم امروز فرداست که زایمان کنم ..زایمان طبیعیتون چطور بود خیلی درد داره؟ قابل تحملله؟ یعن ...

سلام عزیزم بسلامتی زایمان کنی 

من راضی بودم 

ببین من هم خودم زایمان طبیعی داشتم هم یه ماما ام نمیتدنم دروغ بگم .اره درد داره .بابد تکنیک تنفسی یاد بگیری موقع درد دم عمیق بازدم عمیق .ورزش کردن و...توصیه میکنم یه ماماهمراه بگیر

ولی بمحض بدنیا اومدن بچه تمام میشه دیگه 

بیشترین دردشم موقع بدنیا اومدن بچست برا کسی که اولین زایمانشه ۵۰دقیقه براکسی که بیشتز از یک زایمان داشته ۲۰دقیقست

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸