2733

من حامله ام آخرین هفته بارداری ام انقدر تو اینستا تو پیج های مامایی خوندم چی بخدریم جنین وزن بگیره باهوش بشه بچم نزدیک چهار کیلو شده درشت شده امروز دکتر سونوگرافم تعجب کرد گفت قند داری گفتم نه گفت ای بابا چرا بچه درشته انقدر حتما برو پیش دکترت بگو از طرفی دکتر خودمم گفت شکمت هم آخه اونقذر بزرگ نیست عجیبه ها واسه شما پیش اومده؟؟خیلی نگران شدم الان تو این هفته هر سه روز باید ان اس تی بدم ازمایش بدم سونو بدم زده به اعصابم تو این هفته میخوان منو بترکونن😭😭😭پیش اومده واسه شماها خطرناک نیست ؟؟ خیلی میترسم😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه اشکالی داره هزار ماشالله خیلیم خوبه

منم پسر اولم به دنیا اومد نزدیک چهار کیلو بود در حالی که خودم ۵۷ کیلو بودم همون زمان

نتـࢪسـون عاشقـاࢪو از این ڪولاڪ تـاࢪاج🖋به خاڪ افتـادن از عشـق ، پَࢪ و بالِ به معࢪاج 🖋  نه تیࢪ و دشــنھ ، نه داࢪ و زندون🖊 ستــاࢪه ها ࢪو از شـب نتـــࢪسون♥    ʕ´•ᴥ•`ʔ 

تجربه نداشتم فقط میدونم این استرس بدتره واستون

یه چاق خوشحال بهتر از یه سیس پک افسردس🍟تنها ارثیه ای که برای بچه هام دارم یه لیست بلند بالا از فیلمای کره ای که دیدمه اولین بار که فهمیدم عاشقشونم وقتی بود که نقش اول سریال به اسم گیلدونگ بود  از تلویزیون پخش میشد و من با گوشی نوکیا کشویی از تیتراژ پایانی فیلم گرفتم و همیشه با اشک اونو نگاه میکردم همینقد تبااااه   عاشق سبک زندگیشونم خصوصا غذاهاشون آخ نگم از ترکیب کیمچی  نودل 😭🍡🍜🍱   راستی اسم کاربری هاتون معمولا تو ذهنم نمیمونه ( 🐠) پس تعجب نکن اگه یه جا مود بودم یه جا مهربون! 

ب منم بگو چیا خوردی ک وزن بگیره

جنین من ۲۷ هفته ۹۹۰ گ .  شکمم کوچیک

دوست دارم لااقل ۳۴۰۰ ۵۰۰ بدنیا بیاد ن زیر ۳

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . ناز دخترم حنانه ۷ساله ؛؛ بهار ۳ساله و تو راهی مامان امیرمحمد  ۲۷ /۲

منم سر پسرم شکمم کوچیک بود ماه اخر انبه بستنی زیاد خوردم بچه رشد زیاد کرد و سونوی اخر بهم گفت قند باردتری گرفتی بچت درشته دکتر گفت مراعات کن خلاصه پسرم دنیا اومد ماشاءالله ۴۲۰۰ بود اما الان هفت سالشه لاغره و خداروشکر مشکلی نبود

چه اشکالی داره هزار ماشالله خیلیم خوبهمنم پسر اولم به دنیا اومد نزدیک چهار کیلو بود در حالی که خودم ...

سلام مریساجان خوبی ؟ 😍

چه جالب آیدیتو نمیدونستم 

دیروز هی اسمتو میزدم نمیورد ، خیلی وقته ندیده بودمت 🫠

2706