2777
2789
عنوان

استرس پسرم دوباره زیاد شده

2795 بازدید | 33 پست

پسرم کلاس چهارم 

روزای اول که میرفت مدرسه خیلی خوب بود ،با اینکه مدرسه اشون عالیه ولی نمیدونم چرا دچار اضطراب شدید شده،صبح ها حالش خیلی بد میشه همش حالت تهوع داره و میگه دلم 

وقتی هم میره مدرسه نگرانه من میشه که نکنه اتفاقی برام بیفته

اگر تو این شرایط بودید میشه بگید چه کارایی انجام میدین؟

پسر منم همینه اوله تا میبرمش همش جلو مدرسه میگه بیای دنبالم جایی نری یادت نره با نگرانی و ناراحتی میره سر کلاس منم حالم بد میشه ک فکرش مشغوله

معلمش میگه مدام میره سرویس

دوست داشت با کل شهر بخوابه.....                            منم دیگه بیدارش نکردم!        (من وانمود کردم دردم نیومد، اما درد پیرم کرد)    :(               زمان شما محدوده ، بنابراین زندگی خودتونو برای زندگی دیگران از دست ندید!           ❤️اونجا که شادمهر میگه،بهم قول داد ولی هربار    خلافش اتفاق افتاد    ،    اونم دوست داشت منو اما     نه اونقدر که نشون میداد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب علت رو جویا شو ببین از چیزی می‌ترسه چشه

مفرد مونث محصل شاغل🤪🥰 ولی کم کم دیگ باید بنویسم جمع مونث و مذکر عاشق🥺🤤💕👫🧿۷امین کاربری بنده هستند ایشون😐نی نی یار جون بیا باهم دوست باشیم جان من🤍😐سلطآن تغییر مود در ثانیه 😁🥴ولی این خداست که بخشندست من تا جرت ندم ولت نمیکنم داوش😁😌 این که خدا سهم زیبایی همه رو به تو داد اصلا عادلانه نبود ولی خیلی عاشقانه بود 🌱🥺 ولی قهرمان واقعی همون آدم توی آینه هست،،ب خودت مطمئن باش جان من💖💫  خدایا شکرت 💕😽

شاید اضطراب جدایی داره

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 

ببین عزیزم پسرت اضطراب زیادی داره

باید درمان شه حتما

اضطراب وقتی علایم جسمی نشون میده،خیلی جدی هست

پسر من پیش دبستانی همینجوری بود

الان کلاس چهارمه،مشکل مدرسه نداره

ولی کلا بچه ی مضطربیه

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......

این مشکل من هست 

لنگار به حای من تاپیک زدین 

باورت میشه دخترم صبح عا با گریه و خالت تهوع میره مدرسه و‌معلم کشون کشون از تو بغلم حداش میکنه میبره سر کلاس ؟!؟! 

من اس میدم از معلمش مدام خالش رو میپرسم 

2801