2777
2789
عنوان

استرس پسرم دوباره زیاد شده

| مشاهده متن کامل بحث + 2795 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امروز وقت گرفتم ببرمش ولی اصلا نمیخوام بهش دارو بدم

روانشناس دارو نمیده

ولی اگه احتیاج به دارو پیدا کرد مقاومت نکن

یک لحظه خودتو بذار جای بچه،ببین چقدر زجراوره که هر روز از استرس حالت تهوع داشته باشی

بچه های ما بیماری اضطراب دارن و باید درمان شن

شبا جدا میخوابه؟

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......
برای اصطرابش کاری کردید؟

من خودم ارشد روانشناسی ام

خیلی روش کار کردم

ولی هنوز اضطراب داره

از نظر مدرسه و کلاس های مختلف خیلی عالیه

ولی مشکلش فقط جدا خوابیدن اونم شب هاست

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......

باید با پسرت با مهربونی صحبت کنی که توی مدرسه براش مشکلی پیش نیومده باشه شاید یکی تهدیدش کنه که اگر فلان کارو نکنی یه بلایی سر مادرت میارم و .... 

پسر منم کلاس سوم هست تابستون همیشه بهم میگفت مامان میترسم اگر از سرکار داری میای ماشین بهت بزنه و بمیری یا میگفت میترسم بری خونه مادرجون شهرستان و دیگه برنگردی بهش گفتم مگه تابحال بدون تو جایی رفتم میگه نه میگم این فکرا چیه میکنی ؟ حرفای این مدلی زیاد میزد یه بار بردمش بیمارستان مفید پیش روانشناس اونجا اصلا با پسرم صحبت نکرد گفت اضطراب ژنتیک هست و بچه با این اضطراب به دنیا میاد و این ما و محیط هستیم که اضطراب بچه رو به صفر یا صد میرسونیم میگفت اول باید 5 جلسه من و شوهرم بریم اونجا تا راه ها و روشهای کم شدن اضطراب و رفتار با بچه رو بهمون بگه و بیایم توی خونه انجام بدیم و هفته بعدش نتیجه اش رو بهش بگیم و بعد هم 6 جلسه با پسرم باید کار کنه که ما به خاطر اینکه من شاغل بودم و صبح ها باید میرفتیم سر کار نمیتونستم برم و جای دیگه هم بعد از ظهرها اگر میرفتیم هزینه هر جلسه اش خیلی زیاد میشد واسه همین نشد که بریم هزینه روانشناس بیمارستان مفید خیلی ارزون هست هر جلسه 16 هزار تومن هست و روانشناسش هم خیلی خوب و عالی بود 

نه پیش خودم میخوابه😔

دقیقا مثل پسر من

ولی اضطراب شدیدتری داره و احتمالا با وسواس فکری

نه پیش خودم میخوابه😔

حتما روانشناس کودک پیدا کن

تک فرزنده؟

2801