2777
2789
عنوان

خانه ویلایی یا آپارتمان

6690 بازدید | 51 پست

سلام خانما لطفا راهنمایی کنید

ما یه واحد آپارتمان داریم که الان توش ساکنیم آپارتمان خوب وساکتی هست وجای خوب شهرمون که قیمت خونه ها اونجا زیاده حالا واقعا از آپارتمان نشینی خسته شدیم چون بچه هام نمیتونن بازی کنن خونمم نزدیکه ۸۰ متره حالا یه خانه ویلیی دیدیم باحیاط۲۴۰ متره ولی پایین شهره روپول خونمون ۴۰۰ بزاریم میتونیم بخریمش حالا بنظرتون این خوبه یا نه همه میگن ارزش ملکتون عالیه ولی اونجا پیشرفتی نیست با پولمون نهایت به آبو آتیش بزنیم اینجایی که هستیم بتویم یه واحد آپارتمان ۱۰۰ متری بخریم

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
ببین محله ش امنیت دارع یانه  ویلایی خیلی دزد میاد

از لحاظ امنیت خوبه ولی خونه که دیدیم قشنگه فقط از حرف مردم میترسم پشیمونمون کنن همش بگن چرا اونجا خریدید

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
از لحاظ امنیت خوبه ولی خونه که دیدیم قشنگه فقط از حرف مردم میترسم پشیمونمون کنن همش بگن چرا اونجا خر ...

اگه بخاطر بچه هاته برو 

واقعا خونه آپارتمان واسه بچه ها خوب نیس گناه دارن

وقتی میره بالا  موقعیت خوب دوبرابر میره بالا بلکه بیشتر

بله همینطوره مثلا سه هفته پیشیه جا دیدیم ۱۲۰ متری بود تا پولمون جور شه ۳۰۰ رفت رو قیمت خونه نتونستیم بخریم اینجا بالاشهر حساب میشه ولی خانه ویلایی پایین شهره 

اگه بخاطر بچه هاته برو  واقعا خونه آپارتمان واسه بچه ها خوب نیس گناه دارن

بله تا میدون همسایه پایینی میاد اعتراض البته شوهرم باهاشون دعواش شد که بچن نمیتونم پاشونو ببندم که حالا بهتر شدن ولی خودمون همش حرص میخوریم که ندویین اونا هم طفلکا یبار رعایت میکنن دففه بعد یادشون میره

آپارتمانی هستم . ویلایی راترجیح میدم . برید یه مدت اجاره بشینید ببینید اگر دوست داشتید بخرید

خانواده خودم پایین شهرن من مشکلی ندارم فقط از حرفای اطرافیان میترسم پشیمونمون کنن همه میگن ملکتون طلاس اینکارو نکنین شوهرمم میگه تصمیم باتو برامن فرقی نداره

از لحاظ امنیت خوبه ولی خونه که دیدیم قشنگه فقط از حرف مردم میترسم پشیمونمون کنن همش بگن چرا اونجا خر ...

خونه من ویلایی هست تو منطقیه نسبتا پایین شهر. با همسایه ها رفت و آمد ندارم و حتی نمیشناسم شون. اما خیلی راحت تر از اپارتمانه. خدا رو شکر. امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری. 

مگه مردم به جای بچه های شما تو آپارتمان اذیت میشن ک از حرف شون میترسی؟ 

خونه من ویلایی هست تو منطقیه نسبتا پایین شهر. با همسایه ها رفت و آمد ندارم و حتی نمیشناسم شون. اما خ ...

میدونید خانواده شوهرم خیلی خوبن ولی یجور حرف میزنن آدمو مردد میکنن منم میگم این خونه خوبه آینده هم میتونیم طبقه بالاشو بسازیم بعد خونه ویلایی تو نبش هست از یسمت به خیابون راه داره از یه سمت به کوچه 

2801