2777
2789
عنوان

خانه ویلایی یا آپارتمان

| مشاهده متن کامل بحث + 6690 بازدید | 51 پست
من بودم بالاشهر همون اپارتمان مینشستم  به کسی برنخوره سلیقه و نظرمو گفتم  وگرنه خودم بچه ...

اکثریت همینو میگن از خانواده ی خودمو شوهرم هیچ کس راضی نیست با وجود اینکه خانواده خودم وخواهرام پایین شهرن

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

خونه قبلی خانواده ی شوهرم اون سمت بوده پدرشوهرم بخاطر محیطش وهمسایه ها فروخت اومد اینجا که الان زیاد ...

برو تو همین منطقه یه واحد ۱۰۰ متر بگیر 

پایین شهر نرو

درسته همه جا خوب و بد داره ولی الان وضعیت مناطق پایین شهر اغلب بسیار نا مناسب هست 

بخاطر بازی یه عمر تربیت و فرهنگ بچه هات رو خراب نکن

دوماه دیگه مدرسه ها باز میشه بچه ها بیشتر از خانواده تحت تاثیر هم سن و سالاشون هستن.

محیط خوب خیلییییی خیلییییی مهمه

نهایت برا بازی هر روز ببر پارک یا خونه طبقه پایین بگیز

خانه بازی ثبت نام شون کن  و.....

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.
خونه قبلی خانواده ی شوهرم اون سمت بوده پدرشوهرم بخاطر محیطش وهمسایه ها فروخت اومد اینجا که الان زیاد ...

بچه ها رو بفرست کلاس شنا و ورزش 

کلی انرژیشون گرفته میشه 

برنامه براشون بچین 

بهتر ازاینه که بری یه محله پایین تر 

2803
ممنون از نظرت امروز قراره با پدرشوهرم بریم ببینه هرچی خیره پیش بیاد

میدونی چرا با اطمینان میگم ما بابام ویلایی داره تو تهران زمینش کرونه عموم اسلامشهر پسرش رفت زمین خرید تو ورامین بعد ساخت پائین مغازه زد سه یا چهار طبقه خونه ساخت تو زمینش خواست بفروشه بیاد از ما بالاتر بخره دیدم چقدر پولدار شده حسابی.مبارکته عزیزم با دل خوش چراغ خونت همیشه روشن و پر از صدای خنده پر بشه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
اکثریت همینو میگن از خانواده ی خودمو شوهرم هیچ کس راضی نیست با وجود اینکه خانواده خودم وخواهرام پایی ...

یه تجربه هایی دارن که میگن

به تجربشون اعتماد کن

بیچاره اون که حرم رو ندیده...بیچاره تر اون که دید کربلاتو  
من تا دوران دبیرستان ویلایی منطقه متوسط رو به پایین بزرگ شدم. خود خونه عاااالی بود از هرجهت. اما ه ...

همه ی اینایی که میگی و خودمم کشیدم چون اونوقت که قرار بود شوهرم بیاد خواستگاریم واقعا خجالت میکشیدم بگم کدوم سمت هستیم با وجودیکه خونمون داخلش عالی بود ممنون از راهنماییت گلم😘😘

میدونی چرا با اطمینان میگم ما بابام ویلایی داره تو تهران زمینش کرونه عموم اسلامشهر پسرش رفت زمین خری ...

خیلی ممنون از دعای قشنگت حالا امروز تصمیم میگیریم ببین چی پیش میاد😘😘😘😘😘

همه ی اینایی که میگی و خودمم کشیدم چون اونوقت که قرار بود شوهرم بیاد خواستگاریم واقعا خجالت میکشیدم ...

پس چرا باز میخوای برا بچه هات تکرار کنی؟؟؟؟ تازه الان که شرایط بدتر هم هست.

محله مهم ترین نکته در انتخاب خونه س 

به قول انگلیسی ها just location

ملت از منطقه پایین ویلایی میفروشن بتونن خودشون نجات بدن پیشرفت کنن بیان کوچیکتر بگیرن منطقه بالا

بعد شما....

پس چرا باز میخوای برا بچه هات تکرار کنی؟؟؟؟ تازه الان که شرایط بدتر هم هست. محله مهم ترین نکته در ا ...

میدونید آخه اونقدرم هم وضعیتش خراب نیست مردمش خوبن دقیقا به چیزایی که میگید فکر میکنیم که تو دوراهی موندیم حرفتون حقه ممنون از راهنماییت

میدونید آخه اونقدرم هم وضعیتش خراب نیست مردمش خوبن دقیقا به چیزایی که میگید فکر میکنیم که تو دوراهی ...

فکر کن بچه هات چند سال دیگه نوجوان میشن  میگن خوش،بحال اونایی که فلان جا ساکن هستن

و شما بگی ما اونجا رو فروختیم اومدیم اینجا خریدبم....

جوابی که بهشون میدی مغز استخوون رو میسوزونه

بیشتر از حرف الان مردم

چند سال دیگه حرف بچه های خودت اذیتت میکنه

دیدم که میگم

2801