2777
2789
عنوان

خانه ویلایی یا آپارتمان

| مشاهده متن کامل بحث + 6691 بازدید | 51 پست
خانواده خودم پایین شهرن من مشکلی ندارم فقط از حرفای اطرافیان میترسم پشیمونمون کنن همه میگن ملکتون طل ...

کاربه بقیه نداشته باش.  هرجا خوشبخت و خوشحالی همونجاباش.

مگه چندبارقراره زندگی کنی . مگه برا مردم زندگی میکنی.هرچی میخان بگن‌.ولی تصمیم جدی بگیر که بعد ها باهرحرفی پشیمون نشی.

آرزوی امروز من ،خوشبختی شما دوست عزیزم 

گلم خونه ویلایی با سر نبش پیدا من یا کنار عا نساخته باشن که بعدا ساختی بتونی بفروشی بری ویلایی بالاشهرتو بخری

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

خانواده خودم پایین شهرن من مشکلی ندارم فقط از حرفای اطرافیان میترسم پشیمونمون کنن همه میگن ملکتون طل ...

بحث حرف مردم نیست

بخوای اقتصادی و آینده نگری فکر کنی خب مسلما جای خوب مهمتره.

توی منطقه ی بهتر حتی بچه هارو واسه بازی و سرگرمی هم میشه جاهای بهتری برد.. ببرشون پارک انرژیشون تخلیه شه..

محله ی بد توی نحوه ی تربیت بچه و همبازیاش و همکلاسیاش و اینده ش و حتی خواستگاری و عروسی و دامادیشم تاثیر داره.

بعدنم هرچی بگذره هی بالاشهر چندبرابر گرونتر میشه و دیگه نمیتونید ارتقا بدید

بیچاره اون که حرم رو ندیده...بیچاره تر اون که دید کربلاتو  
2803
گلم خونه ویلایی با سر نبش پیدا من یا کنار عا نساخته باشن که بعدا ساختی بتونی بفروشی بری ویلایی بالاش ...

سر نبش هست یه علتی که ازش خوشمون اومد همینه

مراتاجان بود جانان تو باشی❤❤❤
بحث حرف مردم نیست بخوای اقتصادی و آینده نگری فکر کنی خب مسلما جای خوب مهمتره. توی منطقه ی بهتر حتی ...

دقیقا خودمونم میدونیم بهش فکر کردیم ... بچه هامو هر روز عصر میبرم پارک یا خونه مادرشوهرم که ویلایی هست

سر نبش هست یه علتی که ازش خوشمون اومد همینه

خب عالیه می تونی مغازه بزنی زیر خونت یا به مرور یه تیکه مغازه کنی بخر 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
کاملا درست میگه  بخاطر حیاط ایندشون رو عوض نکن  بچه ها خیلی متاثر از محیط هستن

خونه قبلی خانواده ی شوهرم اون سمت بوده پدرشوهرم بخاطر محیطش وهمسایه ها فروخت اومد اینجا که الان زیاد پیشرفت کرده البته از اون زمان۱۵ سال یا شاید بیشتر گذشته خودمم کارمندم یجورایی خجالت میکشم بگم اونسمت میشینیم از طرفی قیمتا انقدر رفته بالا نمیتونیم تو شهرکمون متراژ بالا بخریم

خب عالیه می تونی مغازه بزنی زیر خونت یا به مرور یه تیکه مغازه کنی بخر 

ممنون از نظرت امروز قراره با پدرشوهرم بریم ببینه هرچی خیره پیش بیاد

من بودم بالاشهر همون اپارتمان مینشستم 

به کسی برنخوره سلیقه و نظرمو گفتم 

وگرنه خودم بچه پایینم

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
دقیقا خودمونم میدونیم بهش فکر کردیم ... بچه هامو هر روز عصر میبرم پارک یا خونه مادرشوهرم که ویلایی ه ...

من تا دوران دبیرستان ویلایی منطقه متوسط رو به پایین بزرگ شدم.

خود خونه عاااالی بود از هرجهت.

اما همیشه خجالت میکشیدم از یه سری چیزا

مدرسه غیرانتفاعی یه منطقه دیگه میرفتم. بعد اگه دوستام میخواستن بیان خونمون من خجالت میکشیدم. 

سرویس مدرسه مون نمیومد تو کوچمون میگفت بیا خیابون اصلی. یا مثلا همکارای بابام میومدن مامانم ناراحت بود و خجالت میکشید.

با اینکه داخل خونه به شدت شیک و مرتب و باصفا و با همه ی امکانات. دقیقا دونبش هم بود مثل این مورد شما. 

اما منطقه مهمتره. 

همسایه هامون همه یه قشر خاص متفاوتی بودن

توی کوچه همیشه پسرای ولگرد لات ترسناک راه میرفتن..

بیچاره اون که حرم رو ندیده...بیچاره تر اون که دید کربلاتو  
2801