2733
آسمان جونم برای مامان مهربونت سوره شمس روخوندم اگ قابل باشم. انشاءالله زودزود حالشون بهتربشه ترخیص ب ...

سلام عزیزم خوبی

ممنونم از محبتت دوست مهربونم🥹😘🥰😍❤️

انشالله خدا با دل پاکت خیلی زود مامانت کنه🙏😊

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یگانه جون من سزارین خودمو میگم که از استرست کم بشه تا انشاله اقاقیا هم بیاد بگه ببین خیلی راحت تر ا ...

مرسی مهربونم چقدر استرسمو کم کردی از اینکه نمیدونم هیچی و یهویی باید باهاش رو برو بشم بیشتر میترسم 

وقتی یهویی شد نگفتن چون ناشتا نیستی نمیشه بیهوش کرد؟

من پساری هم دارم فک کنم قبل بیهوشی باید اونو دربیارن و سوند بزارن چون با اون ک نمیشه سوند گذاشت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام همگی بالخره پرونده منم اینجا بسته شد. امروز سی و هشت هفته و یک روز بود ک سزارین شدم. اصلا ب ...

خداروشکر عزیزم

قدم نورسیده مبارک انشاالله که قدمش براتون خیر باشه

خداروشکر که حال دوتاتون خوبه

نگران نباش کم کم یاد میگیری چطور شیر بدی الانم چون درد داری برات سخته 

مراقب خودت باش و سعی کن استراحت کنی

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
قربونت برم عزیزم خداببخشه بهتون. چ اسمای قشنگی    واقعاهمینطوره ک میگی هرکی تو نوبت خودش ر ...

ممنون عزیزم

اصلا شک نکن هیچکس روزیه کس دیگرو نمیبره

و تو خدای آرزوهای محالی….🧒🏻👧🏻
سلام همگی بالخره پرونده منم اینجا بسته شد. امروز سی و هشت هفته و یک روز بود ک سزارین شدم. اصلا ب ...

سلام خداروشکرررر ک بسلامتی زایمان کردین

شما با ای وی اف باردارشدین 

مشکلی هم داشتین اگه داشتین چی بود و چندمین انتقال مثبت شدین 

سلام عزیزم خوبی؟

مبارک باشه انشاااا....بسلامتی کنارهم همیشه خوش باشید

خیلی خیلی خوشحال شدم

همه رو دعاکن😘😘😘😘😘😘😘😘😘

"خدایا"تورا عاشق دیدم وغریبانه عاشقت شدم .تورا بخشنده پنداشتم وگنه کار شدم. توراوفادار دیدم وبی وفایی نمودم. ولی هرکجاکه رفتم سرشکسته بازگشتم. تورا گرم دیدم ودر سردترین لحظات ب سراغت آمدم. اما..... تومرا چه دیدی که همچنان معجزه گر زندگی من ،بخشنده وتوبه پذیر ومشتاق بنده ات ماندی؟
عزیزم خوبی نگران زردی نباش نمیدونم این زردی چیه یعنی اکثربچه هادارن. ان‌شاءالله زردی گل پسرتم ب مرور ...

مرسی عزیزم نمیدونم گلم پیدا نمیکنم زهرا جان چی گفتن ولی گیاهی و اینا خیلی انجام دادم ولی همچنان زرده یکم 

عزیزم بعضی بچه ها دیرتر زردیشون رفع میشه ممکنه حتی تا ۴۰ روز بمونه من دخترم امروز یک ماهش شده هنوزم ...

پسرمنم شیرمیخوره و بالامیاره پریروز دکتربردمش وزن گرفته بود عالی بود دورسرش هم اضاف شده بود موقع بالااوردن گریه هم نمیکنه همین بالامیاره و ارومه بخواد موقع بالااوردن ناقراری کنه نه اونجوری نیس ولی خب من خیلی ناراحتم غصم میشه هی بالامیاره گاهی اوقات ازدماغشم میاد من ناراحت میشم

سلام دوستان روز بخیر

اقاقیا جان تبریک میگم عزیزم به سلامتی انشالله خدا حفظش کنه 😍😘🥰❤️

یگانه جون کار و چیکار کردی من موافق کار کردن خانمهام مخصوصا که پاره وقته و کمک مادرو داری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرمنم شیرمیخوره و بالامیاره پریروز دکتربردمش وزن گرفته بود عالی بود دورسرش هم اضاف شده بود موقع بال ...

عزیزم وزن گرفته که خوبه خدا رو شکر

بالا اوردن از پرخوریه اشکالی هم نداره من هر چی نی نی دیدم تو‌ خانواده مون اینطوری بودند و ماشالله خوبم رشد کردن نگران نباش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706