2777
2789
رفتی دندون پزشک دراورد؟  من ی برجستگی استخونی داخل لثه پایین منظورمه البته کوچک ...

برجستگی زیر لثه ست یا استخونش زده بیرون از لثه؟اگه زیر لثه ست مهم نیست برا منم سالها اینطور بود بعد سرباز کرد یه تیکه ش کنده شد

خداجون... واسه هر چی که دادی، هر چی ندادی شکر❤️
برجستگی زیر لثه ست یا استخونش زده بیرون از لثه؟اگه زیر لثه ست مهم نیست برا منم سالها اینطور بود بعد ...

ی برجستگی از جنس استخون زیر لثه پایین هس

فک کنم مدلشه چون خیلی وقته هس 

تو‌ گوگلم نوشته بود مشکلی نیس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی برجستگی از جنس استخون زیر لثه پایین هس فک کنم مدلشه چون خیلی وقته هس  تو‌ گوگلم ن ...

اره اونا که مشکلی نداره برا منم بود سالها، دکتر گفت مشکلی نیست.ولی فک کنم همون استخون لثه بر اثر عفونت یا ضربه چرک کرد و تحلیل رفت بعد یه تیکه ش جدا شد از لثه اومد بیرون منم کشیدمش ،ولی هنوزم برجسته ست مثل یه تپه بین بقیه ی لثه هام😄.دکتر گفت مشکلی نداره

عه پس ایرادی نداره برای شما هم لثه پایین هس؟ داخلش

بله پایینه.توده ی استخوانی هستن.چون برجسته ن زود ضربه میخودن یا زخم میشن بر اثر خوراکیای سفت مثل ته دیگ .برا من فک کنم از همونه

بله پایینه.توده ی استخوانی هستن.چون برجسته ن زود ضربه میخودن یا زخم میشن بر اثر خوراکیای سفت مثل ته ...

ن برا من این برجستگی لثه خیلی کوچکه در خوردن و نوشیدن و حرف زدن اختلال ایجاد نمیکنه خداروشکر 

عزیزم من مشکل شمارو دارم  بیرون زدگی استخوان فک همراه با درد شدید چیکار کنم ؟

عزیزم خوب شدی یا نه میشه منم راهنمایی کنی نگرانم

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود                                         گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود
عزیزم شما هنوزم این زائده استخوان داخل لثه پایین رو داری؟؟ منم دارم البته خطری نداره و مشکلی پیش نمی ...

سلام گلم شما از شما چه شکلیه این زائده مثله یه توده ی سفته که انگار زیر پوسته و رنگش سفیده و توی لثه ی پایینه توی ریشه ی دندون؟

سلام گلم شما از شما چه شکلیه این زائده مثله یه توده ی سفته که انگار زیر پوسته و رنگش سفیده و توی لثه ...

سلام گلم

برا من زائده استخوانی در لثه پایین عادیه

توام داری؟ چجوریه؟ عکسشو بفرس