2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مشکل بیرون زدگی استخوان فک رو داشتم و دلیلشم تحلیل لثه ای بود که وقتی به دکتر یگانه موسوی زاده مراجعه کردم مشکلم حل شد. ایشون با روش های نوینی بازسازی استخوان فک من رو انجام دادن و الان خیلی راضی هستم

عزیزم من مشکل شمارو دارم  بیرون زدگی استخوان فک همراه با درد شدید چیکار کنم ؟

من دندونمو کشیدم حفره خشک ایجاد شده امروز ته حفره یه سفیدی دیدم نمیدونم دندونم مونده یا استخوان فک هستش امانم بریده شده ازدرد باردارم هستم

عزیزم من مشکل شمارو دارم  بیرون زدگی استخوان فک همراه با درد شدید چیکار کنم ؟

عزیزم شما هنوزم این زائده استخوان داخل لثه پایین رو داری؟؟ 

منم دارم البته خطری نداره و مشکلی پیش نمیاد همینجوری مونده

عزیزم شما هم این زائده استخوان داخل لثه پایین رو داری؟؟  منم دارم البته خطری نداره و م ...

برای من یه ذره ی کوچیک بود زده بود بیرون درش اوردم بهتره الان، ولی یه حس زبری داره رو لثه م نمیدونم بقابای همونه یا بازم درومده دیگه بهش کاری ندارم ببخیالش شدم

خداجون... واسه هر چی که دادی، هر چی ندادی شکر❤️
برای من یه ذره ی کوچیک بود زده بود بیرون درش اوردم بهتره الان، ولی یه حس زبری داره رو لثه م نمیدونم ...

رفتی دندون پزشک دراورد؟ 

من ی برجستگی استخونی داخل لثه پایین منظورمه

البته کوچک ایرادی هم نداره تو گوگلم خوندم نوشته بود عادیع. 

رفتی دندون پزشک دراورد؟  من ی برجستگی استخونی داخل لثه پایین منظورمه البته کوچک ...

نه ،رفتم دندونپزشکی عکس گرفت گفت مهم نیست برا خود لثه ته و این حرفا.ولی من خیلی اذیت بودم خودم با موچین کشیدمش بیرون و مدام اب نمک قرقره میکردم الان خدا رو شکر خوبه تا ببینم چی پیش میاد

خداجون... واسه هر چی که دادی، هر چی ندادی شکر❤️
2801