2777
2789
مامان پسر هیچی ... دکتر معاینه کرد و گفت رشدش خوبه . گفتم خیلی وقته سونو نکردم . یه سونو بنویسید . سونو که رفتم تا دستگاه رو گذاشت گفت پاشو برو یه جای مطمئن سونو کن ... سر بچه مشکل داره گویا و بعد رفتم نسل امید و تایید شد .
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
نارسیس جون سلام عزیزم خوب برو دکتر و با مشورت دکی برید اقدام خدا بزرگه انشاللههههه این بار نی نی رو سالم بغل میگیرید
(فَاللَّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ) خدایا شکرت مهدادمو بهم دادی تا مرحم بشه برا دل شکسته ام پسر یک یکدونه ام مهداد جونم الان ۳سالشه از خدا میخوام کوچولوی شیرینمو برام نگه داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اگه آزمایشات شوهرم سالم بود شاید همین الان میرفتم اقدام متاسفانه وقتی شوهرم رفت آزمایش داد مشخص شد که مشکل داره . دارو مصرف میکنه . داروها تمام بشه آزمایش بدیم و بعد انشااله اگه درست شده بود بریم برای اقدام . محبوب جان شما چه داروهایی خوردی ؟ فقط فولیک بوده ؟؟
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
قبل بارداری فولیک اسید 5 و مولتی پریناتال هم میخوردم باردار شدم فولیک اسید 5 - اسپرین- کلسیم دی- قرص اهن- پریناتال میخورم
(فَاللَّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ) خدایا شکرت مهدادمو بهم دادی تا مرحم بشه برا دل شکسته ام پسر یک یکدونه ام مهداد جونم الان ۳سالشه از خدا میخوام کوچولوی شیرینمو برام نگه داره
مرسی محبوب جان که راهنمایی میکنی . من چند وقت مولتی خوردم . فعلا دیگه نمیخورم و فقط همون فولیک 5 هست . شنیدم برای اینکه جفت خونرسانیش خوب باشه باید آسپرین بخورم ...؟ درسته ؟ نارسیس جان دکتر میگفت لازم نیست . بهش گفتم برامون آز نمینویسی ؟ گفت لازم نیست ...گفت این اتفاق ممکنه برای هرکسی بیفته . نمیدونم...ولی حس میکنم دکترم زیادی خونسرده .
مامان پسر ی سوال دارم من 22 هفته و 5 روزمه از هفته 20 تکوناش خوب بوده الان 2 روزه اصلا از رو شکمم نمیبینم لگداش ضعیف شده به نظرت دلیلش چی میتونه باشه
ما یه نسبت دور فامیلی هم داریم . بهش گفتم از ازدواج فامیلی نیست ؟ گفت نه . یعنی همه دکترا گفتن ربطی به فامیل بودن نداره و نداشته
بهشت جان هزینه اون آزمایش برای هرکدوم ما چقدرمیشه حدودا؟ شما کجا انجام دادین؟ دکترمن کریمی نژاد رو معرفی کرده تو شهرک غرب کلا بنظرت برای مشاوره ژنتیک کجا بهتره؟ نیلو؟ نسل امید؟ همون کریمی نژاد؟؟؟؟
هر آنکس که بر خدا توکل کند، خداوند او را کفایت می کند.
برا منم اصلا ازمایش ننوشتن فقط گفتن اتفاقه میگن مشکل ژنیتیکی داشته باشه تو ماههای اول جنین از دست میره من تمام ازمااایشاتم سالم بود کل بارداری با ننه شوهرم اختلاف داشتم همش حرص میخوردم تو استرس بودم این باعث شد که جفت خوب خونرسانی نکنه اره بهم اسپرین برا همین داده
محبوب جان منم استرس شدیدی داشتم . اولش که بخاطر تصادف مادر و پدرم بشدت ضربه خوردم و ترسیدم و کارهای بدنی شدید داشتم . جفتم پایین بود .. ولی بعد رفت بالا ... همش حس میکنم بخاطر استرس شدید اینطور شدم . نارسیس جان من هیچ آزمایشی ندادم . میگم که دکتر گفت لازم نیست. ولی من قبلن که رفته بودم آز ژنتیک بدم سوالاتی پرسیدن و گفتن لازم نیست. مشکلی توی خانواده هاتون نبوده . ولی بهم موسسه فرهود رو معرفی کرده بودن
شماها یه حسنی نسبت به من دارید ... اونم اینه که خدا فرشته اش رو از شما گرفت . ولی من خودم به دست خودم بچه ام رو از بین بردم . حس قاتل رو دارم ... وقتی شیرم می اومد به آسمون نگاه میکردم و گریه میکردم و میگفتم دخترم منو ببخش که با دستای خودم کشتمت ... وقتی قرص خوردم تا تکوناش کم بشه ، دق کردم بس که گریه کردم ... خدایا ... برای هیشکی نخواه ... برای هیشکی ...
2801