2733

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دوستان لطفا این تاپیک هم بیاین http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=462785&postID=42606616
دستم به آرزوهایم نمی رسد ،آرزوهایم بسیار دورند... ولی درخت سبز صبرم می گوید: امیدی هست...خدایی هست... این بار برای رسیدن به آرزوهایم یک صندلی زیر پایم می گذارم شاید این بار دستم به آرزوهایم برسد...
سلام فائزه جان متاسفم از اتفاقی که واسه تو هم افتاده،حالتو درک میکنم بیا اون تاپیکی که مامی آذی گذاشته،اونجا بچه ها بیشترن و تاپیک فعال تره البته الان عیده همه تاپیکا خلوته
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد . خدایا بعد از رفتن دختر و پسرم منتظر بهترین از طرف خودت هستم . آمین
فائزه من اونجام،دوس داشتی بیا
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد . خدایا بعد از رفتن دختر و پسرم منتظر بهترین از طرف خودت هستم . آمین

بچه چیه انقدر براش نذر و نیاز میکنید انقدر مسئولیت داره تربیتش وقتی که باید براش بذارید نگرانیاش اصلا ارزش نداره به خدا الان میگید ناشکری ولی همش میگم خدایا کاش نازا بودم کاش این بچه رو به منتظراش میبخشیدی خوشیامو ازم نمیگرفتی داشتم زندگی میکردم برای خودم میرفتم میومدم هروقت دلم میخواست با دوستا بیرون تازه میخواستم ادامه تحصیل بدم من احمق شدم به خاطر پدر و مادرم تن دادم تو چرا این بچه رو خلق کردی من از مادر شدن بیزار بودم اصلا تحمل بچه ها رو نداشتم الان حاضرم از عمرم کم شه برگردم فقط به دو سال قبل که بچه نداشتم