2777
2789
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 320140 بازدید | 2457 پست
آجی من دارم نگرانت میشما درسته درصد تباهی من زیاد بوده ولی ترکیدن شماهم کم نبودا🤞😅😅

😂😂😂😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
دوم ابتدایی ک بودم گفتم من ی مداد جادویی دارم تو خونه مشقامو مینویسه تباه ترینم😐😐😐

حالا کسی ام باور کرد؟؟؟؟ 😂😂😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۱۳-۱۴ ساله بودم داشتم شما نون و پنیر میخوردم دوست صمیمیم زنگ زد گفت شام چی میخوری الکی گفتم جوجه کب ...

به نظرم با دوستت کات کن. خداااا شاهده واسه خودت می گم😂😂😂💙

ی بنده خدا دگ هم پز دعوایی بودن و اینکه همه ازشون حساب میبرن و... حالا هیشکی ب ت خ م... شونم حسابشو ...

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من یه بار پز هودمونو دادم😑😑😑😑 منظوری نداشتما هودمون سوخته بود یکی خریدیم بعد خونه برادر شوهرم دع ...

زن عموی من عموم فوت شده تو روستا میشینن خونشون قدیمی بود تا سال ۹۵شیر اب تو خیاط و... پسزش خونه ساخت از همین هودا گرفت 

زن عموم پز میداد هر بویی زو فوری میکشه😐....(پسرش)گوزید پایین😐من رفتم بالا پشتبوم بوش اومد از هود😐به زن بابام گفته بود😐💔💔💔

خاله مامانم اومد خونه‌‌مون گفت سماورت چند لیتریه مامان گفتم nلیتری گفت نهههههههه اشتباه میکنی این ...

من تا قبل از این پست نمی دونستم سماور هم لیتر و اینا داره فکر می کردم همینجوری یه چی می سازن میدن بازار😐😂

یه نفر به مادر شوهرم زنگ زد احوال پرسی بعد مادر شوهرم در حال پخت کلوچه بود بعد میگه من که دارم کلوچه ...

فرش؟؟ گاز؟؟؟ کلوچه؟؟؟شیب؟؟؟ بام؟؟؟ 😂

وایی شت منم یادم نیست چه مریضی بود یه مدت اونطوری بودم دیگه ما سلطان تباها هستیم هیشکی رو دستمون درن ...

😂😂😂😂

من کلاس سوم دبستان بودم خونه جدیدمون توالت فرنگی داشت منم بلد نبودم روش بشینم با دوپا رفتم روش نشستم ...

😂😂😂😂😂

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باشه.      مرگ بر آمریکا و اسرائیل تا ابد.             عزیز مادر با رفتنت داغ بزرگی رو قلبم نشست امیدوارم منو ببخشی امیدوارم تو زندگی ابدی همو ببینیم. دوست دارم❤️1403/4/21تاریخ رفتنت
به نامزدش دست بزن ببین واقعیه یا نامریی😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

عقد دوستم و ازدواج من تقریبا همزمان بود

بعد یه بار بعد عروسی دوستم اومده بود خونمون بی مقدمه گفت سرویس عروسیت چقدر شده بود من گفتم فلان قیمت

گفتش ولی مال من بهمان قیمت شده ۳ برابر قیمت سرویس منو گفت😂بعد گفت اخه مال من برلیااانه

بعد یه پشت چشمم نازک کرد

بعضیا واقعا ندیده ان

یکی از فامیلامون هم هر اتفاقی میفته براشون میگه ما رفتیم فلان بیمارستان با بهترییییین دکتر

هزینش ۴۰ میلیوووون شده

واسه همه چی هم همین قیمت و میگه😂

۴۰ میلیون عدد خاصیه براش😂

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را.
واااااااااااای الان یادم اومد خواهشاً بهم نخندین یادم نیس چند ساله بودم راهنمایی بودم شب پیتزا خوردی ...

99 درصد ایرانیا یه زمانی با پیتزا پز دادن. اون یه درصد هم هنوز دارن پز میدن😂😂😂

2801