2777
2789
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 320140 بازدید | 2457 پست
وای چه چیزا یادم میاد.بچه بودم رفتم صف نانوایی چندتا دختر همسن خودم داشتن درمورد گوشی حرف میزدن ب من ...

وای خدااااااا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از بچگی بچه‌ی محتاط گردن نگیری بودم تو دبیرستان دماغم زیبایی کرده بودم دماغ به اون گندگی اندازه ن ...

عزیزم خواهرشوهره منم اینجوریه.معروف شده ب دروغگویی همه مسخرش میکنن که ملتو خر فرض میکنه.دماغشو عمل کرد گفت خوردم زمین دماغم شکسته و فلان کلی داستان همش دروغ.الانم لباشو ژل زده تابلو میگه نهههه لب خودمه ویتامین آد زدم فقط.بنظرم خوب نیست اینجور عادتی.با احترام

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
🤣🤣🤣🤣🤣

آخه چقدر تباه😖😖😅😅

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
وای الهی نمیری مردم از خنده ی بیصدا.قششششنگ تصورت کردم.چی گفت جوابتونو؟؟؟

بیچاره اونم خندش گرفته بود به احترام بابام خودشو نگه داشت

گفت ما نذری نمیدیم🤣🤣🤣

خدایا هر کی برای من هر چی میخواد اول به خودش بده😊😊😊

یه دخترخاله ی داشتم همیشه پز میداد همیشه ولی من هیچوقت ناراحت نبودم همیشه پزاشو گوش میکردم ک اخرسرم زندگیش خراب شد و خودکشی کرد😔

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
دوست مامانم گویا پسرش تازه استخدام شده تو جلسه قرآنشون اعلام کردن خانم فلانی گفتن که کسی دیگه بامن س ...

این دیگه آخرشههههههههههههههههه

ای کاش جوان ها می‌دانستند و پیر ها می توانستند. امام علی(ع)
فقط اونجاش که ۲ گرفته بود خوشحال بود     این کارا چیه؟؟؟     از کجا فهمیدید ...

چون خودشو دانشجوی پزشکی جا زده بود 

و می‌رفت تو کلاساشون 

خب فهمیدن 

ولی دیگه از بقیه ماجرا اطلاعی ندارم 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
چون خودشو دانشجوی پزشکی جا زده بود  و می‌رفت تو کلاساشون  خب فهمیدن  ولی دیگه از ب ...

آخه بدون کارت دانشجویی اصلا آدمو راه نمیدن...

آخه از چند نفر همچین ماجراهایی شنیدم تعجب کردم...

من تهران خوندم ولی رشته دیگه، چندبار کارتمو جا گذاشتم رام نمیدادن کلی کارت گرو گذاشتم و اسم همه استادای دانشکده رو گفتم تا رام دادن  

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  

اسی دمت گرم تاپیک جالبی بود‌از همه جالب تر پستای خودت بود.😚😚😚

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.
آخه بدون کارت دانشجویی اصلا آدمو راه نمیدن... آخه از چند نفر همچین ماجراهایی شنیدم تعجب کردم... من ...

نمی‌دونم 

والا 

ما اینجوری شنیدیم

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2801