2777
2789
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 320140 بازدید | 2457 پست
😂😂نه خیلی خانومه، خودشم چیز جدید خریدنی نشونموم میده😍

😂😂😂خب خدا رو شکر پس 😍😍😍

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
تو نی نی سایت، تاپیک پربازدید ایا همسرتون در دوران پری کمکتون میکنه یا نه. یه کاربر گفته که همسرش هم ...

خود کاربر گفت که از رویاهاش نوشته

وقتی میخوای ازش عکس بگیری ، نگو لبخند بزن ، بگو :" دوست دارم " و ببین چقد لبخندش زیبا تر میشه !☺                                                                               من تو را لمس نمیکنم ، من تو را زیارت میکنم ، تو با خود بوی بهشت داری 🥰🧡                                            مرد من دوستت دارم 🤭🧿💍 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنداییم میگف گوشی من از همه بالاتره🤐🤐بهترین‌جنسه🤐بهترین مارکه🤐🤐

سلام توی تاپیکی ک با امضای شما زدم تگتون کردم ابی نشد.. 

اگر دوست داشتید بیایید بگید این دعا برگرفته از کدوم دعاست مرسی🌹

واسه 🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب سلام الله علیه⚘رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا🌹 بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
آخی من یادمه ی بار ی انگشتر بدلی خریده بودم تو مدرسه ۱۲ یا۱۱سالم بود همش باهموون انگشتم اجازه می‌گرف ...

اخیییی به نظرم گوگولی بودی😂😍

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)
من ده سال پیش به دوستم دروغی گفتم لب تاپ خریدم حالا کامپیوتر خریدم دروغ گفتم لپ تاپ  اونم گفت ...

وای چه چیزا یادم میاد.بچه بودم رفتم صف نانوایی چندتا دختر همسن خودم داشتن درمورد گوشی حرف میزدن ب منم گفتن توام گوشی داری گفتم اره گفت چی هست گفتم wc  فقط نمیدونم چرا مردن از خنده

وقتی مادرم وخالم  به هم پز میدن عین دختر بچه های ۵ساله میمونن   حالا پزهای الکی پز عروس ودوماد ونوه ودارو ندارشون  حتی مردن شوهرشونو به هم پز میدن که شوهرم وقتی مرد چی برام گذاشت وچه راحت مرد 

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
خواهرشوهر من محاله حرف از بچه و حاملگی بشه نگه دختر من 4 کیلو بود دنیا اومد!!!دخترش نزدیک ده سالشه ه ...

دیگه وقت پز دادن منم رسید 😎😎😎

به نام خدا 

دخترم ۴۴۰۰ کیلو بود شیر خشک هم نخورد 😎😎😎

😂😂😂😂😂😂

از سال ۹۶ خواننده خاموش بودم دیگه بعد دو سال عضو شدم😍
همسایه مون هم چشم رنگی بود میگفت مادربزرگ پدریم روسه. ما باور نمیکردیم فکر میکردیم پز میده میگفتیم چ ...

چه جالب 😂

اخه من احساس میکنم بچه بودیم راجب رنگ چشممون از مادرم پرسیدم گفتم ایرانیا که چشم ابرو مشکی هستن شاید بابابزرگ اصالتا روس بوده مامانم خندید گفت شاید

این تو ذهنم مونده بود

من نمیخواستم دروغ بگم نا خود آگاه اینجوری شد 😂

تو نی نی سایت، تاپیک پربازدید ایا همسرتون در دوران پری کمکتون میکنه یا نه. یه کاربر گفته که همسرش هم ...

اونوقت من 17 سالم بود فکر میکردم بچه ی سومم رو حامله م با شکم گنده دارم مثل کوزت کار میکنم شوهرم هم محل سگ نمیذاره بهم بعد حالم از ازدواج بهم می خورد. 😐😐😂😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)

به خواهر شوهرم میگم هوا گرمه پای گوشی..یهو میگه هیچی نگو زن داداش اینجا انقد هوا خوبه سرما خوردیم😐😑پز اب و هوا

جاریم که اسطوره پز دادنه یعنی اونو باید تاپیک جدا بزنم ازپزهای خنده دارش بگم🤣🤣

خدایا میشه نی نی مون رو بی زحمت بدید😔خیلی وقته منتظرم..خدایا میشه اونجا مواظبش باشی و بهش بگی که مامانت خیلی دوستت داره انقد تلاش میکنه بیای تو دلش؟🥰🥰خدایا میشه بهم آرامش بدی بتونم دووم بیارم بدون اون؟خدایا میشه اجروثواب مادرهارو به منتظرای بچه هم بدی؟😔😔😔😔
2801