2777
2789
عنوان

یکم از تباه ترین پز هایی که دادین یا شنیدین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 320163 بازدید | 2457 پست
دختر عموم پز سفیدیشا میده  دختر خالم دوم تجربی تو فامیل پر کردن خانم دکتر بازم بگم

رنگ پوست و چیزایی که ادم تو انتخابش هیچ دخالتی نداشته پز دادن نداره که😑

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا یازده سالگی؟؟ چه زمانی جدیدا یا قدیما

الان ۱۸ سالشه دختره

آدم خوبی نیستم..اما میشه لطفا ازتون بخوام که برای ظهور امام زمان صلوات بفرستین؟؟  حتی ما آدم بدا هم میتونیم منتظر باشیم...شاید خدا رحم کنه بهمون وقتی ببینه خوب و بد منتظرشیم🥺گره عجیبی افتاده به کارم خواهرا،التماس دعا که هرجور به صلاحمه مشکلم زودی حل شه خسته شدم😔خمشترک مورد نظر حوصله ی بحث ندارد اگر قصد بحث کردن دارید ریپلای نکنید با تشکر🦦از میان تمام نداشته هایم افتخارم این است مادرم حضرت فاطمه (س) و لقب من سیده است.. 💚چند وقت پیش با یه خانومی حرف میزدم میگفت ما نیاز ب امام زمان رو قلبا حس نکردیم ک آقا بیاد...آخه ما ک خیلی عادی داریم زندگی میکنیم...ینی فقط منم ک قلبم داره میگیره از این همه تاریکی ک تو دنیاست؟ این همه بچه های کار این همه نیازمند..بهش فکر ک میکنم غذا از گلوم پایین نمیره...چطوری اینقدر بیخیال شدیم؟ ما هر چقدرم تلاش کنیم این چیزا از بین نمیره جز با ظهور امام زمان..یه صلوات برای تعجیل در فرج بفرستید لطفا😔🙏 ما اهل کوفه نیستیم، مهدی(عج) تنها بماند❤خدای مهربونم میدونم لایق نیستم اما دعا میکنم مرگ مرا شهادت در راه امام زمانم قرار بده

من چشم رنگی هستم

یه مدت هم خارج از کشور زندگی میکردیم

یه معلم داشتیم فکر میکرد من دورگه هستم هی میپرسید مامان خارجیه یا بابا،یه بار گفتم پدربزرگم روسه🤦🏼‍♀️😁😂😂😂

بعد رفتم خونه مامان بزرگم تعریف کردم خندیدیم دور هم

دختر داییمم اعتراف کرد به یکی از پسرای همکلاسش گفته مادربزرگش روسه😅😅

دختر فامیل 17 سالشه تازه ازدواج کرده فقط پوز ازدواج و شوهرش میده /: یکسره کلیپ عاشقانه میزاره رفیقای ...

چی بگم والا. هر جور صلاحه 😐😂

گفتن "سعی کن تمرکز کنی" به کسی که ADHD داره، مثل اینه که به کسی که دستش شکسته بگیم "سعی کن دستت شکسته نباشه" !!!!!!...( ADHD = اختلال بیش فعالی-نقص توجه)

آخی من یادمه ی بار ی انگشتر بدلی خریده بودم تو مدرسه ۱۲ یا۱۱سالم بود همش باهموون انگشتم اجازه می‌گرفتم از خانممون برم بیرون از کلاس یا آبخوری...😐🙊

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏

تو نی نی سایت، تاپیک پربازدید ایا همسرتون در دوران پری کمکتون میکنه یا نه. یه کاربر گفته که همسرش همه کاری براش میکنه، میوه پوست میکنه، به مادرش زنگ میزنه میگه نیان اینجا یه هفته، کمرش مالش میده.... حالا همین خانم یه ماه پیش تاپیک زده خاستگار داره میاد براش ، یعنی احتمالا یه نوجون 17 یا 18 ساله با تخیلات زیبا😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من ده سال پیش به دوستم دروغی گفتم لب تاپ خریدم حالا کامپیوتر خریدم دروغ گفتم لپ تاپ  اونم گفت ...

😂😂😂

شوهر عمم پارسال برا عمم یه مانتو گرفته بود دو میلیون..  یه ماه هر شب خونه ی فک و فامیل بودن، ب ...

واقعانم ارزش پز دادن  داشت خدایی اگه من خریده بودم میزاشتمش  ویترین 😂

☘️🍃☘️🍃☘️ ☘️🍃اللّهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ ☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃☘️🍃من ی روزی اینقد قوی میشم ک این استرس رو بتونم شکست بدم اینقد قوی میشم ک بتونم تو روی اونایی ک میخوان بشکننم وایستم من دختر بابامم همون مردی ک کسی جرعت نداره بهش بگه تو🙂 بابام الگوم زندگیم‌جوری خوب میشه همه دست به دهن بشن وسواس فکریم داره روز به روز بهتر میشه خدا آبرومو حفظ کرد،مامان شدم،خلاصه همه چی بر وفق مرادم پیش میره خدایا شکرت😍💖

یه دختر خاله دارم وضع مالی خوبی ندارن ولی یه جووووووری پز میده و رفتار میکنه اگه نشناسی فک میکنی میلیاردره مثلا جهزیه درستو حسابی نخرید اون موقع ها الان هرجامیشینه میگه من اون زمان بهترین و بروزترین سرویس خواب روگرفتم درصورتی که معمولی ترینه

میشه واسه حاجتم یه دونه صلوات بفرستی؟؟
یه خواهرشوهر دارم همیشه پز نداشته هاش رو میده.منم یه بار گفتم مردم پز نداشته هاشونم میدن.اونم گفت من ...

مثلا میگه یه پنت هاوس نخریدیم یا اون پورشه رو تو پارکینگ نمیبینی؟! اونو شوهرم نخریده برام😐

2801