2733
عنوان

علت خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 86 پست
همینه گلم ...کشوری مثل یهود برا خودش جدا مراکز حجامت داره! حجامت از اسلامه منتها ما تو ایران حرف ...

نمیدونم بخدا اینقد ادمای بد دیدم خودمم خسته شدم امیدوارم همه راهشون راست شه از جمله خودم 

عادت کردن به یه ادم بی ارزش میتونه همچین دلایلی داشته باشه

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

صفرا

📒 معادل آتش است در عناصر

📒 طبع آن گرم و خشک و در واقع کف روی خون است. رنگ آن زرد و مزه آن تلخ است. در کبد تولید و در کیسه صفرا انبار میشود.

📒 کار اصلی صفرا ایجاد حرکت و حرارت در بدن است. خلطی است تیز و سوزاننده که به خون لطافت میدهد و مسیر را برای دیگر اخلاط باز میکند. در واقع صفرا به جریان خون در عروق تنگ و باریک کمک میکند. علت اینکه افراد صفراوی علیرغم عصبانی مزاج بودن کمتر سکته میکنند از این مطلب معلوم میشود.

📒 صفرا به هضم غذا کمک میکند. بلغم لزج را از روده ها بیرون میکند. حرکات روده را زیاد میکند و با تحریک ماهیچه های مقعد، احساس دفع را باعث میشود.

📒 صفرا در سراسر بدن به دفع مواد زائد کمک میکند.

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
نمیدونم بخدا اینقد ادمای بد دیدم خودمم خسته شدم امیدوارم همه راهشون راست شه از جمله خودم  عادت ...

ان شالله گلمم

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
ای بابا چقدر بد😞 من خیلی بابت اینکارم ضرر دیدم 😭😓

درمان داره عزیزم میگم بهت چیکار کنی

دم

📒 معادل هوا است در عناصر

📒 مزاجش گرم و تر است. کودکی، بهار و حرکات و شادیهای معتدل؛ رنگ آن سرخ؛ بوی آن خوش یا بدون بو؛ مزه آن شیرین و قوام آن معتدل است.

📒 مانند خلط بلغم و بر خلاف خلطهای صفرا و سودا، جایگاه ذخیره ای ندارد و در کل بدن و به ویژه در رگهای خونی پراکنده است.

📒 خلط دم غیرطبیعی یعنی خونی که خلطهای بد و فاسد در آن آمیخته شده باشند. این خلط بد ممکن است از بیرون بدن آمده باشد و ممکن است تولید خود بدن باشد‌. در حالت دوم ممکن است خلط ناصالح لطیف (بلغم غیرطبیعی) و یا خلط ناصالح غلیظ (سودای غیرطبیعی) باشد.

بلغم

📒 معادل آب است در عناصر

📒 طبعی سرد و تر دارد و در واقع، خون خام، نپخته، سرد و شیرین است. البته بلغم طبیعی کمی گرمی دارد؛ زیرا اگر این گونه نبود، اصلا حرکت نمیکرد.

📒 رنگ آن سفید است و حالتی شبیه سفیده تخم مرغ دارد. شاید بتوان گفت که معادل پلاسمای خون است.

📒 این خلط هم مانند خلط دم دارای جایگاه ذخیره ای نیست و در سراسر بدن پراکنده است.

📒 بلغم استعداد تبدیل شدن به دو خلط سودا و دم را دارد. اولی با کاهش رطوبت و دومی با افزایش حرارت. در واقع بلغم با حرارت دیدن به خون تبدیل میشود.

📒 برخی از راه های تبدیل بلغم به خون عبارتند از:

- پیاده روی و ورزش: چنان که میبینیم با ورزش چهره انسان گلگون میشود.

- ماساژ

- بادکش: در یک فرد بلغمی، تنها با بادکش کردن مناطق مناسب بدن و بدون مصرف مکمل های خونساز میتوان کم خونی را درمان نمود.

- ایجاد تعریق

- حمام و سونا

📒 عملکرد خلط بلغم:

- تغذیه برخی اندام ها مانند استخوان، پی، اعصاب، سیستم لنفاوی و جدار رگها

- کمک به انجام تنفس طبیعی

- نرم نگه داشتن و رطوبت بخشی در جاهایی مثل مفاصل، بینی و مخاطات

📒 انواع بلغم:

- ناشی از سرماخوردگی مثل بزاغ دهان

- حلمی (آب بینی)

- رقیق

- خیلی غلیظ

- شور

سودا

📒 معادل خاک است در عناصر

📒 مزاجش سرد و خشک و محل ذخیره آن در طحال است. سودا در واقع رسوب خون است. رنگ آن سیاه، محرک اشتها و استخوان ساز است.

📒 علت تولید خلط سودا:

۱. رژیم غذایی نامناسب؛

۲. مکانهای سرد و خشک و یا گرم و تر؛

۳. بیماریهای مزمن و مستمر؛

۴. معده بسیار سرد یا بسیار گرم، کبد بسیار سرد یا بسیار گرم؛

۵. غم مستمر و نخندیدن زیاد، خندیدن و شادی زیاد از حد، سوءظن؛

۶. آسیبهای مکرر موضعی که منجر به خون مردگی شود؛

۷. بی تحرکی جسمی، فکری و جنسی؛

۸. رنگ سیاه؛

۹. تماس مستمر با بوهای بد یا بوهای بسیار گرم؛

۱۰. نبودن اُنس، چه از نوع زمینی و مادی یا از نوع آسمانی و معنوی؛

۱۱. تماس مستمر با سردیها مثل آب؛

۱۲. پرخوری، ریزه خواری، نهار خوردن و ایستاده غذا خوردن؛

۱۳. تماس و استفاده از وسایل الکتریکی و الکترونیکی؛

۱۴. سر و کار داشتن زیاد با ترافیک؛

۱۵. سفرهای طولانی دائم؛

۱۶. آپارتمان نشینی؛

۱۷. آلودگی هوا و آلودگی صوتی؛

۱۸. خواب صبح، خواب غروب و زیاد خوابیدن؛

۱۹. مصرف الکل؛

۲۰. نشستن مداوم؛

و ...

🔰 خداند عزوجل در هنگام خلقت انسان از عناصر_اربعه 🔥🌫🌊🏜 استفاده نمود و به گونه ای این جسم انسان را مرکب از عنصر ها قرار داد.

👈درروایتی میخوانیم:

(خداوند متعال در مرحله اول خلقت ، جسد انسان را مرکب از چهار چیز قرارداد )🔻🔻🔻🔻

1_رطوبت

2_خشکی

3_گرمی

4_سردی

چونکه انسان را از آب + خاک (گل) ساخت و در آن ریح و نفس قرار داد

🔻خشکی جسد انسان ازجانب خاک و رطوبت آن بخاطر آب است

🔻در نهج البلاغه امده است ( سپس از مکانهاى مختلف زمین ، از سخت و نرم و شور و شیرین آن ، خاکى را برگرفت و با آب درآمیخت تا خالص شد ، و با نم دار کردن مجدد آن، جلا و صیقلش داد، و از آن صورت و شکلى داراى اعضا و جوارح 👂👀👃💪 و... پدید آورد ، آن را خشکانید تا خود را گرفت، و استحکامش بخشید تا محکم و متین شد، براى روز مشخص و معلوم.

سپس از روح خود در آن دمید ، پس به شکل انسان هشیارى در آمد که به تحرک برخاست.)

🔻بنابراین در مرحله اول پرودگار متعال یک جسد آفرید که هر کدام از عناصر طبیعت را در آن به ودیعه نهاد زیرا این جسد قرار است در همین طبیعت زندگی کند .

🔻غذاء و دواء این جسد هم گیاهان و حیوانات قرار داد که آنها هم به گونه ای از عناصر طبیعت خلق شده اند.

👈پس مستحضر هستید که همه چیز به دور محور طبیعت و عناصر_اربعه میچرخد.

🔹در مرحله دوم خلقت انسان ، پرودگار متعال از چهار_رکن
🔻گرمی
🔻سردی
🔻تری
🔻خشکی
اخلاط را دربدن وجسم او آفرید و هرکدام را طبعی داد.
🔹این طبع ها از ترکیب رکن ها پدید آمدند. اخلاط و طبایع هم  چهارگانه هستند :
👈صفرا(باطبع گرم وخشک)
👈دم(باطبع گرم وتر)
👈بلغم(باطبع سرد وتر)
👈سودا(باطبع سرد وخشک)

🔹این اخلاط_اربعه طبق روایات قوام و رکن و اساس بدن هستند و بدون آنها جسد هیچ قدرت و قوامی ندارد.
🔹همانگونه که گفته شد خداوند سبحان اخلاط_اربعه را با عناصر_اربعه همگام فرمود و طبع عناصر را به اخلاط سرایت داد.
👈آتش =صفرا
👈هوا = دم
👈آب = بغلم
👈خاک=سودا
🔹بنابراین الان یک جسدی آفرید شده که دارای اخلاط و رکن هایی است که اساس و قوام بدن می باشند.

ادامه دارد ...........

بهترین دانستنی ها در طب سنتی که دانستن آنها برای هرفرد ضروری است👇

آیامی دانید⁉️

دود اسپند سریع جذب مغز می شود و آنرا گرم می‌کند.

آیا می دانید ⁉️

عطسه عروق را منبسط می‌کند، عروق ریز مغز را باز می کند.

آیا می دانید ⁉️

بی حسی های دندانپزشکی باعث سردی تن میگردد و موهای صورت را سفید میکند

برای رفع این مشکل اگر همان لحظه نمک روی آن قرار دهید سردی رااز بین می برد.

آیا می دانید ⁉️

بهترین رقیب حجامت پیاده روی است.

آیا می دانید ⁉️

غذاهای سرد پوکی استخوان می آورد ومی توان کلسیم لبنیات را از انجیر وبادام درختی که گرم هستند تامین کرد.

آیا می دانید ⁉️

گشنیز بیش از حد غم زاست «بخاطر سردی».

آیا می دانید ⁉️

سوپ گندم بهترین خونساز است وبرای همه مزاجها خوب است.

آیا می دانید ⁉️

انواع ویتامین ب 12در نان جو وجود دارد که باعث می شود موهای سر سفید نشود.

آیا می دانید ⁉️

خوردن آب یخ و آب بین غذا

اصلی ترین عامل در بروز مشکلات کبدی از جمله کبد چرب است.

آیا می دانید ⁉️

قارچ بسیار سرد است واستمرارش بدن را سرد می کند.

آیا می دانید ⁉️

تمایل به بوهای بد مانند بوی بنزین وگازوئیل و....به دلیل سودای زیاد مغز است.

آیا می دانید ⁉️

غذاهای سرد چاق کننده و غذاهای گرم لاغر کننده است

آیا می دانید ⁉️

زیره برای لاغر ی خوب است، اما باعث چین و چروک می گردد.

آیا می دانید ⁉️

موقع درد عسل بخورید، زمانیکه عسل خوردید، عسل خودش را به موضع درد میکشاند ، همانطور که .آهن ربا، به سمت آهن می رود«سرعت اثر دارو را افزایش می دهد»    

آیا می دانید ⁉️

10عدد بادام به اندازه 5پرس چلو کباب ارزش غذایی دارد

باریکلا فوق العاده ای تو! دقیقا قبل اقدامم حجامت کنی بچه خوشگل میشه منم قبل پسرم حجامت کردم و زیباس ...

مرسی عزیزم  

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  

۱- فکر و خیال زیاد و مداوم

۲- استرس، اضطراب، دلهره و ترس.افسردگی

۳- فکرهای پوچ و واهی (افکاری که هیچگاه به وقوع نپیوسته‌اند)

۴- پر موشدن بدن

۵- پیدایش خال‌ها، نقطه‌ها و دانه‌های سیاه و قهوه‌ای در بدن

۶- یبوست مزاج

۷- افسردگی

۸- ناامیدی

۱- فکر و خیال زیاد و مداوم ۲- استرس، اضطراب، دلهره و ترس.افسردگی ۳- فکرهای پوچ و واهی (افکاری ...

عزیزم.من به همه اینایی که گفتی مبتلام

میگی چی کار کنم لطفا

من طب سنتی و اسلامی و خیلی قبول دارم

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است...گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود...گاهی برای خنده دلم تنگ میشود...گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود...گویی به خواب بود جوانی مان گذشت...گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود 
عزیزم.من به همه اینایی که گفتی مبتلام میگی چی کار کنم لطفا من طب سنتی و اسلامی و خیلی قبول دارم

گلم اینجارو داشته باش میام تدابیرشو میگم بهت!

۱- فکر و خیال زیاد و مداوم ۲- استرس، اضطراب، دلهره و ترس.افسردگی ۳- فکرهای پوچ و واهی (افکاری ...

اینا برا شخص سوداویه..

بالاترم گفتما بیچاره این شخص دست خودش نیست تمام افکارش منفیه

2706