2733
عنوان

علت خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 86 پست
عزیزم کاش علائم طبع سودایی و بلغمی و صفرایی رو واضح بگید و درموردش توضیح بدید ممنون🌼

باشه عزیزم چشمممم بهترین و ساده ترین رو براتون میزارم ک راحت متوجه بشین

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

دقت کردین چرا انقدر دیالیزیا زیاد شدن؟؟؟

تغذیه ..داروها چیکار دارن میکنن با ما؟؟؟؟

شخصی ک صفراش بالاس میزنه کلیه رو نابود میکنه!

بیایم از همه شون پیشگیری کنیم..

بهم ریختن تمام طبایع عواقب و بیماری داره اما من فقط سر گناه این تاپیک و زدم علائم تمام طبع ها رو براتون میزارم

کسى که مؤمنى را براى گناهى سرزنش کند، نمیرد تا خودش آن گناه را مرتکب شود امام صادق علیه السلام
قبلا تغذیه ها انقدر مزخرف نبود! الان پای تراریخته و آت آشغال ب زندگیامون باز شده!

خدا کنه همینطور باشه مردا و زنامون از این حیوان گیریشون دست بردارن

تو رو خدا لایک نکن جان عزیزت لایک نکن

🌿واجبی یا نوره یک ماده طبیعی است که قرار دادن آن روی پوست موهای زاید را از بین می‌برد و پوست را نرم می‌کند...

🌱سه ماده اساسی که در نوره یا واجبی  وجود دارد

عبارتند از :

🌱آرسنیک

🌱آهک

🌱گوگرد

که در این میان "آرسنیک " ماده‌ای است که در شیمی‌درمانی‌های امروزی از آن استفاده می‌شود و ضد سرطان است...

🍃 چرا بهش ميگن واجبی؟؟؟

🍃 چون برای بدن واجبه و چون باعث ميشه از سرطان دور بشین....

🍃امروزه به هزار و یک دلیل مردم گرفتار سرطان شدند که یکی از دلایل آن استفاده نکردن از واجبی یا نوره می‌باشد .... مخصوصاً خانم‌های عزیز که دچار انواع ناراحتی‌های زنانگی از جمله سرطان سینه و رحم شده‌اند...

🍃یکی از راههای خروجی فضولات رحم و مواد زاید آن موهای زاید می‌باشد

و نوره کردن این موها یعنی جذب مواد آن به رحم که اثرات مثبت زیادی را خواهد داشت.

متاسفانه امروزه خیلی‌ها با لیزر کردن موهای زائد، ظاهرا خود را زیبا اما در حقیقت خود را گرفتار می‌کنند.

لیزر کردن موهای زائد تاثیرات منفی بر قلب، سینه، رحم، فیبرم، میوم، کیست دارد...

🍃زیرا لیزر اصلاً به لایه های زیر پوست نفوذ نمی‌کند چرا که پوست دارای سه لایه است و لیزر فقط به لایه میانی نفوذ کرده....

پس چرا این ماده به فراموشی سپرده شده؟

🍃جالبه بدونید

وقتی آرسنیک از کشور ما خارج‌ میشود، با یک سری تغییرات جزیی و با قیمت گزاف نزدیک به چند میلیون مجدداً به خود ما فروخته می‌شود تا در بیمارستان‌ها 🚑برای بیماران سرطانی استفاده کنیم ...

هر بار با استفاده کردن از واجبی بصورت طبیعی خودمان شیمی درمانی می‌کنیم...

🍃  فلسفه نوره گذاشتن فقط رفع موی زائدنیست.. خارج کردن مواد زائد بدن از نقاط مختلف بدن هست

👈سرطان مقدمه‌اش تجمع مواد سودا در یک نقطه است

وقتی سودا تخلیه شود سرطان هم بوجود نمی‌آید...

نکته مهم این است که نوره باید طبیعی باشد یعنی نه چیزی از آن کم شده باشد (آرسنیک) و نه چیزی به آن اضافه شده باشد (اسانس)

☘️متأسفانه امروزه مشاهده می‌شود که در برخی از رسانه‌ها یا برخی از پزشکان چنین القا می‌کنند که نوره غیربهداشتی است و دلیل آن را "آرسنیک" موجود در آن اعلام می‌کنند، این در حالیست که:

امام رضا(ع) تأکید فراوانی به استفاده از نوره دارند تا آنجا که می‌فرمایند: "هفته‌ای یک بار از نوره استفاده کنید و اگر نتوانستید دو هفته یک‌بار، و اگر نتوانستید سه هفته یک‌بار، اگر نتوانستید ماهی یک‌بار و حتی اگر پول نداشتید قرض کنید و این کار را انجام دهید و اگر چهل روز بگذرد و کسی از نوره استفاده نکند، مسلمان نیست

🍃 این ماده مزاج گرم و خشک دارد و برای افراد بلغمی بسیار مفید است زیرا باعث کاهش بلغم می‌شود...

🍃 وقتی زیر شکم نوره یا واجبی گذاشته میشه علاوه بر رفع موی زاید... بیماری‌های کلیه و مثانه رفع می‌شوند و در صورت خروج از حمام فوری مقداری *روغن بنفشه زیتونی*  بر مواضع مورد نظر مالیده شود که سبب جوش نشوند

🍃 کسانی که تندخو و بداخلاق هستند توجه کنند در حمام کف پاهاشون نوره بمالند و 5 دقیقه بعد بشویند

🍃پاها محل تجمع سوداست چون هم اندام انتهایی است و هم جاذبه زمین مدام خون و مواد زاید بویژه بخش سنگین اون یعنی سودا رو به سمت خودش میکشه

🍃همچنین اگر زیر بغل گذاشته شود شانه را قوی و دید بدن را زیاد میکند...

خدا کنه همینطور باشه مردا و زنامون از این حیوان گیریشون دست بردارن

همینه گلم ...کشوری مثل یهود برا خودش جدا مراکز حجامت داره!

حجامت از اسلامه منتها ما تو ایران حرفشو بزنیم میگن امله😁

طبع منم گرم و خشک هست 😬 در مورد خیانت که گفتین، شامل خانما هم میشه؟

من خودمم صفراویم گلم...صفرا وقتی به شدت بالا بره میل میره سمت گناه...نگران نباش حالا😂

نوره مالی برا افراد سودایی ب شدت عالیه!

تمام لک های صورت خانما از سوداست ک این همه م خرج کرم و غیره میشه!

افسردگی از سوداست...غر زدن از سوداست

همینه گلم ...کشوری مثل یهود برا خودش جدا مراکز حجامت داره! حجامت از اسلامه منتها ما تو ایران حرف ...

من  تو بارداری حجامت کردم پسرم خیلی خوشگل شد پوستش شفاف آینه ای شده

دنیا گذرگاهه گذرگاهی که کوتاهه   فقططططط و فقططططط خود خداااااا هوای آدمو داشته باشه   خدا جونم میدونی چقدر دوستت دارم فقط و فقطم خودتو دارم   با تمام وجودم دوستت دارم مرسی هوامو داری عشقم  

استارترجون من توی صحبت های آشنایی با خواستگار، تا یه مورد بد میبینم، دلم میخواد بهم بزنم ومیگم به مورد های دیگه فکر کنم، به نظرت این اخلاقم مربوط به طبعم میشه؟ 

خودم خیلی بابتش ناراحتم 

🔹در مرحله دوم خلقت انسان ، پرودگار متعال از چهار_رکن

🔻گرمی

🔻سردی

🔻تری

🔻خشکی

اخلاط را دربدن وجسم او آفرید و هرکدام را طبعی داد.

🔹این طبع ها از ترکیب رکن ها پدید آمدند. اخلاط و طبایع هم  چهارگانه هستند :

👈صفرا(باطبع گرم وخشک)

👈دم(باطبع گرم وتر)

👈بلغم(باطبع سرد وتر)

👈سودا(باطبع سرد وخشک)

🔹این اخلاط_اربعه طبق روایات قوام و رکن و اساس بدن هستند و بدون آنها جسد هیچ قدرت و قوامی ندارد.

🔹همانگونه که گفته شد خداوند سبحان اخلاط_اربعه را با عناصر_اربعه همگام فرمود و طبع عناصر را به اخلاط سرایت داد.

👈آتش =صفرا

👈هوا = دم

👈آب = بغلم

👈خاک=سودا

🔹بنابراین الان یک جسدی آفرید شده که دارای اخلاط و رکن هایی است که اساس و قوام بدن می باشند.

ادامه دارد ...........

من  تو بارداری حجامت کردم پسرم خیلی خوشگل شد پوستش شفاف آینه ای شده

باریکلا فوق العاده ای تو!

دقیقا قبل اقدامم حجامت کنی بچه خوشگل میشه منم قبل پسرم حجامت کردم و زیباست ..خداحفظش کنه برات گلم

استارترجون من توی صحبت های آشنایی با خواستگار، تا یه مورد بد میبینم، دلم میخواد بهم بزنم ومیگم به مو ...

بله عزیزم دقیقا مربوط ب صفراست!صفرا ینی آتیش...زود از کوره میرن سریع تصمیم میگیرن!

تا حدی ک تو کشورای خارجی از صفراویا برا ارتش استفاده میکنن😆😂

2706