2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وا،تو برنج بوده؟

اگ توبرنج بوده ک بیماری نداره فقط نجسه،خشکشم ایراد نداره باید بریزیش دور 

فقط نباید پخته بشه وگرنه کل برنج رو نجس میکنه

یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد
وا،تو برنج بوده؟اگ توبرنج بوده ک بیماری نداره فقط نجسه،خشکشم ایراد نداره باید بریزیش دور فقط نباید پ ...

نه یچیز تغریبا سیاه رنگ کشیده چسبیده بود به چند جای ، جای مایع دستشویی بزرگ که خریده بودیم دستم مالیده شد بهش فک میکنم فضله موش باشه شاید توی بار موش بوده چسبیده بهش ، چون همیشه یکی بهم میگفت نوشابه قوطی قبل اینکه بخوری یبار آب بگیرش چون تو بار کلی موش میرن میان روش . الان حساس شدم به این موضوع

نه یچیز تغریبا سیاه رنگ کشیده چسبیده بود به چند جای ، جای مایع دستشویی بزرگ که خریده بودیم دستم مالی ...

اهانه دستتو آب بکش کافیه،دیگ بیماری نداره

یکی دردو یکی درمان پسندد ،یکی وصل ویکی هجران پسندد،من ازدرمان و وصل ودردوهجران،پسندم آنچه راجانان پسندد