2733
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1691186 بازدید | 136169 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم آوا جون برا شما گفتم که نی نی کوچولوت بریچ باشه و سزارین بشی.😘😍

مرسی عزیزدلم.خدا از،زبونت بشنوه حداقل از این نظر شانس بیارم دیگه نخام پول سزارین خصوصی بدم چندمیلیون

😍دختر چشــم رنگی مامانی ، برا اومدنت لحظه شماری میکنیم عشــق دلم😍
یک تاپیک تو نی نی سایت خوندم خانومه بچه اولش سز بود دومی رو بعد 2 سال و خورده ای طبیعی اورده بود خیل ...

اتفاقا منم به دکترم گفتم گفت میشه ولی ریسکش بالاس.امیدوارم بچرخه تااون موقع که طبیعی بیاری،طبیعی به نظرمن بهتراز سزارینه!البته بستگیم داره مثلا مامان من میگفت زایمانام خیلی راحت بوده.بعضی هام که زایمانشون سخته😉

توکل ب خداااا... هرچه پیش آید خوووش آید...  دیدی حتی فالم میگه بچه ام دختره خخخخ @topgirl ...

فال مال نمیشناسم من فقط سونو😎😑😂😂

بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
اصن به برنامه ها توجه نکن معمولا اشتباه میزنن و دقیق نیست! هنوز کیتت رنگ نداره باید یکی دو روز دیگه ...

چی شد حامله نشده ای

دعا کنید تیکرم همین رنگی بمونه 🙏این رنگی نموند ولی خدا مصلحتم چیز دیگه دید بازم شکر تسلیم
میشه برای من خیلی دعاکنی من یه بیماری دارم منوشفابده به همسرم رحم کنه😔بچه دارم بشیم اگه بشه پسر تور ...

وای عزیزممممم چشم بخدا تک تکتونو دعا میکنم من خودمم دیگ طاقت نیاوردم واس همین ب شوهرم گفتم توروخدا بریم دلم آروم نداره گفتم میدونم واس اولین باره دارم میرم منو پس نمیزنه از درگاهش تک تکتونو دعا میکنم هممون هم دردبم میدونم چی میگی عزیزم خیالت راحت دوساعت دیگ حرکت میکنیم ایشالله رسیدیم اونجا همتونو دعا میکنم

علیسانم هدیه آقام علی اصغره❤                             پارسال نذر کردم سال بعد همین موقع تودلیمو بهم برگردونه❤😍خودت نگهدارش باش خداجونم 😍
وااای جوون دلم عزیزم.. من یه جور خیییلییی خاص😍 عاشق امام رضام، ،منو شفام داده😭 خیلی سلام منو بهش ب ...

چشم عزیزم چشم ایشالله که هممون زودی جواب بگیریم

علیسانم هدیه آقام علی اصغره❤                             پارسال نذر کردم سال بعد همین موقع تودلیمو بهم برگردونه❤😍خودت نگهدارش باش خداجونم 😍
سلام ممنون انشاالله که هردوتامون خوشحال بشیم رفتی مشهد نایب الزیاره منم باش یادت نره  

چشم عشقممم😘

اگر رفتی حرم یه آیه الکرسی البته اگه زحمتی نیست برام بخون اونجا به نیت پسردارشدن جفتمون

اینم ب چشم 😍۵روز اونجام دیگ هر نیتی دارین بگین انجام بدم 

وای عزیزممممم چشم بخدا تک تکتونو دعا میکنم من خودمم دیگ طاقت نیاوردم واس همین ب شوهرم گفتم توروخدا ب ...

عزیزم خوش به سعادتتون.... ما رو هم از دعای خیرتون فراموش نکنید

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
عزیزم رژیم که کاملا مشخصه .گوشت گوسفند برنج نخوری کلا موز و خرما زیاد بخورین .عرق کاسنی روزی سه استک ...

عزیزم مژگان رجعتی شستشوی واژن داد برات؟ززر نظر کی بودی؟؟؟کی ساعت دقیق اقدامتو گفت

بع یِڪ شَهړ سَړ خَمٖ ڼَګړډَ۾ ټۅ ګِه شَهړۅڼډۍبےپِډَݛ😹👆🏿✨
2706