2733
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1691627 بازدید | 136169 پست
ممنونم عزیزم🌹 میشه راهنماییم کنین،سیکلم سی روزه است امروز یازده سیکلم از کی باید کیت بزنم

اگه تا امروز نزدی از امروز کیت بزن هر روز صبح بعد ساعت ۱۰ با ادرار دوم و غلیظ، 

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
التماس دعاااا🤩😘

چشم گلم،😚

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

وای منم دختراولم بریچ بود سزارین کردم برااین یکیم سزارین!؟راستی دوستم نمیدونی تا چندتا بچه رو میشه ب ...

یک تاپیک تو نی نی سایت خوندم خانومه بچه اولش سز بود دومی رو بعد 2 سال و خورده ای طبیعی اورده بود خیلی هم راضی بود... منم اولی طبیعی اوردم الانم بچه بریچه ولی امیدوارم بچرخه دختر گل مامان  

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا سپاسسپاس سپاس . خدایا شکرت که یک روز دیگه طلوع افتاب زیبایت را دیدیم... لطفا برای باردار شدن دوستم دعا کنید...   خدایا بچه ها مو به خودت سپردم   خدایا سپاس سپاس سپاس
سلام گلم ،، ممنون ، از امروز چله زیارت عاشورا میخونم برا همه کسایی که التماس دعا گفتن دعا میکنم عزیز ...

سلام عزیزم 

هنوز آزمایش ندادم 

شما دادی ؟ چند بود بتا ؟

و خدایی که در این نزدیکی ست ......
سلام خانوما فال شیخ بهایی چقد درسته؟؟؟❤❤❤❤

کلا همه ی فال ها جنبه سرگرمی داره .

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.خدایِ بزرگ تر از چیزی که فکرشو میکردم،مراقب هدیه ای که بهم دادی هم باش که اونم شده دنیام.
خانوما لطفا کمکم کنید سیکلم سی روزه است الان یازده سیکلمم از کی باید کیت بزنم؟؟

از امروز باید میزدی.ولی حالا که نزدی از فردا صبح شروع کن به کیت زدن هر ۱۲ ساعت با ادرار غلیظ،ماه اقدامی؟؟؟

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.خدایِ بزرگ تر از چیزی که فکرشو میکردم،مراقب هدیه ای که بهم دادی هم باش که اونم شده دنیام.
اها ممنونم اخه یه برنامه دارم که تقریبی میزنه روزای تخمک گذاری رو پس فردا زده تخمک گذاری البته پر ...

اصن به برنامه ها توجه نکن معمولا اشتباه میزنن و دقیق نیست! هنوز کیتت رنگ نداره باید یکی دو روز دیگه بزنی عزیزم

2706