2733
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1691627 بازدید | 136169 پست
منم فولی ۱۶ نیم آمپول زدم

ایشاالله تو این ماه عزیز به حق فاطمه زهرا خدا یه گل پسر بهت میده قبل از اقدام غسل داشته باشین هم خودتون و هم شوهرتون ایت الکرسی و صلوات و سوره حمد و توحید و اصلا هر چی یادت هست و بخون من تو تشت نشسته بودم تو اون 20 دقیقه کلی دعا کردم اول از خدا بچه سالم و صالح خواستم بعد گفتم اگه خودت میدونی و درسته پسر بهم بده .ایشاالله خدا دامنتو این ماه سبز کنه

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من 20 هفته هستم اره عزیزم پسره ایشاالله قسمت شما هم بشه

انشالله،شما چیا رو رعایت کردین؟

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
بچه ها ی اقدامی روزگی مشکلی نداره؟؟واسه اقدام 

من اینو پرسیدم از چندجا،، میگفتن تو ماه رمضون خیلی هم بهتر ،، ولی تو اینجا میگفتن اگه اقدام پسرین ممکن ضعیف بشین بازم ببین چجوریه کدوم برات بهتر 

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
لی لی امروز گفتی میری واسه بستری؟

نصف شب میرم

دعام کنید پسرم سالم بیاد بغلم.

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
نصف شب میرم دعام کنید پسرم سالم بیاد بغلم.

عزیزم انشالله به سلامتی زایمان کنی برا ما هم دعا کن گلم،

دختر زیبای من، گل قشنگم؛ تا ابد دوستت دارم ،سپردمت دست خدا،،،،قول میدم زود بیام پیشت ،، نمیخاستم از تو جدا شم ، تو گلی توی گلخونه بودی،، گلی دیدی  که آخرش اما توی دنیام گمشده بودی، گلی تو بگو من نباشم کی کی میذاره تورو روی چشماش،، کی میریزه آب پای جونت،کی میذاره تورو جلو آفتاب، گلی میترسم که پژمرده شی بمیری و بری،، گلی اگه خاری بره باز تو تنت میمیرم منه کولی،، گلی بیا خاکت میشم ، ساکت میشم تا از پیشم نری ، دعا میکنم بارون بیاد رو سرت گلی .......
از خودت چخبر 😅

والا همه زاییدن من همچنان شکمم و گذاشتم جلوم تکون هاشو میشمارم

خدا جونم خودت مواظب تو دلیم باش🤰  فقط به خودت سپردمش 🤗🙏مسافر کوچولومونو👼 سلامت برسون بغل من و باباش 💞💑تیکر تولد گل پسرمه👦 پسرم،مرد کوچک من،نمیدانم از کجای این جهان امده ای که تمامت بوی بهشت میدهد💎
😁🤭 صدبار خواستم تگت کنم ازت خبر بگیرم نمیشد،چه خبر؟زایمان کردی؟😍

عزیزم مرسی به یادمی.

یهو خوندم دلم ریخت که بچه نارس شده زبونم لال.

فردا میرم.از امروز صب ترس اتاق عمل نشسته به دلم.درحالی که ترسو نیسم ولی از بیحسی میترسم که میگن قفسه سینه سنگین میشه،

2706