2733
2764
عنوان

همه چیز راجع به بارداری، کیت تخمک گذاری، دختر دار شدن و پسر دار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1692143 بازدید | 136169 پست
محلی خوبه؟من محلی نمیتونم بخورم 🤕🤕🤕

من تو رژیمم تخم مرغ محلی و خروس محلی داشتم .البته من میرفتم روستا میخریدم اونجا هم خروس میخریدم هم تخم مرغ محلی .حالا هر جوری که خودتون دوست دارین منم زیاد دوست نداشتم اما من 9 ماه رژیم بودم نمیتونستم نخورم واقعا اذیت میشدم به خاطر این میرفتم روستا میخریدم

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
من تو رژیمم تخم مرغ محلی و خروس محلی داشتم .البته من میرفتم روستا میخریدم اونجا هم خروس میخریدم هم ت ...

حرفت درسته عزیزم،الان چندهفتتونه گلم؟جنسیت مشخص شده عشقم؟

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین من برای شوهرم منو فرستاد دکتری که واقعا پزشک گیاهی میری اونجا باید نوبت بگیری کلی دردسر دار تو ...

عزیزم قبلا هم بهت پیام دادم جواب ندادی

میشه کارایی که ماما بهت گفته بود موبه مو انجام بدی بهم بگی

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
عزیزم قبلا هم بهت پیام دادم جواب ندادی میشه کارایی که ماما بهت گفته بود موبه مو انجام بدی بهم بگی

عزیزم من اینجا به خدا صد بار گفتم الان تو صفحه 3236 این دیروز بود دوباره گفتم .من چون قسم خوردم نتیجه بگیرم به هنه کارایی که کردمو بگم به خدا تا اونجایی که یادمه اگه خدا بخواد فراموش نکنم و گفتم

وزن اولیه : ۸۱.۴۰۰ وزن هدف: ۶۵  عضو گروه زرد💛💛💛💛💛 میخوام حتما حتما ورزشم کنم حتی شده یه پیاده روی و حتما سالم خوری انجام بدم مرسی که هستین
حرفت درسته عزیزم،الان چندهفتتونه گلم؟جنسیت مشخص شده عشقم؟

من 20 هفته هستم اره عزیزم پسره ایشاالله قسمت شما هم بشه

با فولی چند آمپول زدی گلم

16 و 17 گلم 12 قاعدگی بودم دوتا سمت راست داشتم .

الهی پر روزی باشه  برا منم دعا کن حامله ای  ای خدا قسمت منم بکن گل پسر ان‌شاالله

ایشاالله گلم خدا دامنه همه مادرای منتظرو تو ماه عزیز سبز کنه البته با جنسیت دلخواه

2706