2733
2764
عنوان

نظامیاااا

353 بازدید | 37 پست

عاقا دیه ا اسمممم مشخصه ارادت خاصی ب نظامیااااادارم عاقاااا کی اینجانظامیههههههههه! دستابالا😅😂

مدیونید فک کنید تازه ب نی نی سایت اشناشدم🥲😂کاملا درست فکر می نمایید 

براهمینم الکی ذارم اینجا فک میزنم خب سرتونو دیگه دردنیارم 

حاضری بزنیننننن عاقا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ایشالله یه ارتشی خوشتیپ و جنتلمن بیاد خواستگاریت هر روز تیپش رو ببینی دلت قنج بره

😍😂عاقا من ذوق ممنونم خب.. بعد هروز میام اینجا پست میزارم پزشو میدم شمام زیبایی ببینید💔

🥲😂.. 

ولی جدا ا شوخی خوبه ممناننممممممم

😍😂عاقا من ذوق ممنونم خب.. بعد هروز میام اینجا پست میزارم پزشو میدم شمام زیبایی ببینید💔🥲😂.. ولی ...

عزیزم😄😍

جدا از ته دل دعا کردم ، ان شالله سال دیگه این موقع این ساعت راهیش کنی به محل کارش و خوشبخت بشین

برای رسیدن به آرزوت هر کاری میتونی بکن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
عزیزم😄😍جدا از ته دل دعا کردم ، ان شالله سال دیگه این موقع این ساعت راهیش کنی به محل کارش و خوشبخت ...

گرچع بش نمیگن ارزو.. ولی ممنانم ا این دعاخوبا همچنین براخدتون😍انشالله خواست دلتون باخواست اون بالاسری یکی بشه

2706