2777
2789
عنوان

مستاجر بد

552 بازدید | 23 پست

بچه ها خانه رو پارسال دادم رهن 

دو ماه پیش بهش گفتم باید پاشی حالا میگه من پا نمیشم بیست روز دیگه قرار دادش تموم

صاحبخانه خودمم پا گذاشته که خالی کن

کسی می دونه قانونی باید کجا برم 

بنگاهی کاری می تونه بکنه

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داغ دلمو تازه کردی😢

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
گفته می خوام دوماه دیگه بشینم 

عزیزم قراردادت هروقت تمام شد میتونی بلندش کنی حتی شکایت بکنی ولی قبلش کاری نمیتونی بکنی چندبار بهت گفتم  نه دست توعه نه دست اونکه خودسر بخاد دوماه بشینه تمام 

عزیزم قراردادت هروقت تمام شد میتونی بلندش کنی حتی شکایت بکنی ولی قبلش کاری نمیتونی بکنی چندبار بهت گ ...

اول برم بنگاه 

بگم زنگ بزنه یا برم جای دیگه 

یا 

هرجا هم بری بهت میگن باید قراردادش تمام بشه راهی نداره حالا خوددانی 

اخه می خوام بعد قرار داد سریع بلندش کنم 

خوندم نوشته یک هفته ای حکم تخلیه میدن. 

درسته؟؟ 

2801