2777
2789
عنوان

مستاجر بد

| مشاهده متن کامل بحث + 552 بازدید | 23 پست
هرجا هم بری بهت میگن باید قراردادش تمام بشه راهی نداره حالا خوددانی 

اگه میدونی که باید چه کارهایی انجام بدم لطفا راهنمایی کم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار 
عزیزم چرا  اگه چیزی بلدی بهم بگو

ن بابا اگ بیل زن بودم باغ خودمو بیل میزدم، 4ماه پیش مستاجر اوردم طبقه پایین خونمون دیگ دور ازجون پدرم،پدرمو دراورده زنه عصبیم کرده رفتم ب املاکی گفتم گفت درست میکنه اما بدترشد،دور از جون احمق شدم طلاهامو فروختم طبقه پایین خونه خودمونو خریدم حالا دور ازجون مثل خر موندم تو گل،1ماه پیش تاپیک زدم مشورت خواستم چیکارکنم اما کمک خواسی بهم نشد.

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اذیتت کرد مستاجرت  تو چی کار کردی ؟؟؟

1سال قلنامه کردیم از وقتی اومده خیلی اذیت میکنه ب همسرم نظر داره با من لجه همش تو خونه دعوا 3شب وقتو بی وقت دعوا سرو صدا وقتی همسرم میخواد بیاد خونه میره راه پله یچی بهونه میکنه وامیسته،خیلی عذاب اوره برام باردارم ارامش نذاشته برام،رفتم گفتم ضررو زیانشو میدم برو گف تاخونه برام پیدا نکنی نمیرم رفتم بنگاهی محل گفتم 2،3تا رفته خونه دیده ج....پسند نکرده.خیلی دلم پره خیلی

همسر💍خوب خوشتیپ خوش اخلاق دارم😍بادنیا 🌎عوضش نمیکنم❤خودم یک همسر و مادرهخوبیم😊یک شاهزاده👑(امیرسام)دارم و ی فرشته👼 تو راهی پرنسس👸(نهال) دخترم یقین دارم شما معجزه خداوندبزرگ برای منو پدرت برادرت هستی 😍 پدرت برادرت تو پوست خودشون نمیگنجند از وقتی فهمیدند یک پرنسس خوشگل تو راه دارند😍منتظرتیم  زندگیم ❤ عشق زندگیم همسرم💑  (امیرعلی👬امیرسامغزال👭نهال)                          یک خانواده و زندگیی 4نفره 💏 👫 💑  شاد و عاشقانهداریم       در آخر                              My Religion I'S Humanity 
1سال قلنامه کردیم از وقتی اومده خیلی اذیت میکنه ب همسرم نظر داره با من لجه همش تو خونه دعوا 3شب وقتو ...

وا شوهرت هم کرم داره ؟ تو یه زن رو چجوری اوردی مستاجرت کردی؟ شوهر نداره ؟ عزیزم باید تحمل کنی چاره نداری تا قراردادت تمام بشه کی تمام میشه ؟؟ تا وقتی هس خب توام تا میتونی اذیت کن فقط نزار شوهرت بفهمه  

اخه می خوام بعد قرار داد سریع بلندش کنم  خوندم نوشته یک هفته ای حکم تخلیه میدن.  درست ...

عزیزم کسایی ک انصاف دارن مشکلی ندارن وقت میدن کسایی هم مثل توکه مشکل دارن سریع قرارداده تمام شد بیرونش میکنن جتی شکایت بکن ازش بعلت مزاحمت و آزاری سریعتر حکم تخلیشو میدن مامور میاد خونش

وا شوهرت هم کرم داره ؟ تو یه زن رو چجوری اوردی مستاجرت کردی؟ شوهر نداره ؟ عزیزم باید تحمل کنی چاره ن ...

ن اصلا بیشتراز چشام بهش اعتماد دارم،من هیچ تجربه ای نداشتم تو مستاجر اوردن اولین بارم بود و اولین مستاجرچون خونه واسه خودم بودم همسرم ن تو خریدش ن تو اوردن مستاجر دخالتی نکرد،1سال هستش ک4ماهش رفته،8ماه مونده ن شوهر داره ی شوهر بدبخت خیلی بدبخته تو سری خوره،خونه املاکی پیدا میکنه اما نمیپسنده بهونه میاره،خسته شدم ارامشمو گرفته ن شبم معلومه ن روزم.

ن اصلا بیشتراز چشام بهش اعتماد دارم،من هیچ تجربه ای نداشتم تو مستاجر اوردن اولین بارم بود و اولین مس ...

برو شورای حل اختلاف بگو خیلی داره اذیتم می کنه همش سر و صدا و هر کاری می کنه

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار 
برو شورای حل اختلاف بگو خیلی داره اذیتم می کنه همش سر و صدا و هر کاری می کنه

کمکی میشه بهم؟میتونن کاری کنن؟